• Arama

Zuhair Murad 2018-19 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Zuhair Murad’ın 2018-2019 sonbahar kış gelinlik koleksiyonundan öne çıkan modelleri keşfedin.

Dünyaca ünlü Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad, 2018-2019 sonbahar kış gelinlik koleksiyonunu hazırladı. Murad’ın bu sezon tasarladığı gelinlik modellerinde çıkarılabilir etek detayı, en çok göze çarpanlardan oldu. İsteğinize göre gelinliğinizi ¨A¨ kesim kabarık bir model ya da balık bir gelinlik modeli olarak kullanabilirsiniz.

Murad’ın gelinlik tasarımlarında derin v yakalar, tüller, 3D yapraklar ve nakış işlemeler göze çarpan detaylar arasında.

Bu sezon Zuhair Murad tasarımlı gelinlik renklerinde kırık beyaz ve pembe renkleri öne çıkıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.