• Arama

İstanbul’un En Güzel Düğün Mekanları: Swissotel The Bosphorus

İstanbul’daki en güzel düğün mekanlarının içinde, görkemli atmosferiyle Swissotel the Bosphorus’un ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

Swissotel the Bosphorus gelin ve damat adaylarına ihtişamlı balo salonlarından büyüleyici bahçelere, özel menülerden boğaz manzaralı odalara kadar her detayın eksiksiz düşünüldüğü unutulmaz bir düğün sunuyor.

Swissotel the Bosphorus’taki otellerin farkını otelin Wedding Planner’ı Ayşenur Demir’e sorduk.

Nasıl bir düğünün hayalini kuranlar sizin otelinizi tercih etmeli?

¨Hayal edilebilecek her konsepte uygun, ferah ve yüksek tavanlı balo salonu ile kış düğünlerine ev sahipliği yapmanın yanı sıra kır düğünü hayali kuran çiftler için eşsiz bir alternatif de sunuyoruz. Şehrin merkezinde ama bir o kadar da şehirden uzakta hissedebileceğiniz büyülü bir alan Sultan Park; tarih, manzara, konfor ve lüksü aynı ortamda buluşturabilen alternatifsiz bir bahçe. Tarihi bir koru içerisinde zarif ve şık bir kır düğününü otel konforu ile birleştiriyoruz.¨

Swissôtel the Bosphorus İstanbul’un sunduğu “Wedding Showroom” hizmeti, düğün ve davetler için tüm detayların konforlu ve şık bir ortamda belirlenmesini sağlıyor. Düğün gününde ise sizin ve sevdiklerinizin rahat ve özenli bir şekilde hazırlanması için gelin, damat ve ailelerine iki özel oda ayrılıyor. Deneyimli şefler tarafından hazırlanan düğün menüleri ile bu özel gününüz misafirleriniz için de unutulmaz bir hale geliyor.

Gelin ve damat adaylarına sunduğunuz özel hizmetler neler?

¨Davet günü hazırlıklarını yapmak için bütün gününü otelde geçiren çiftlerimizin her şeyden önce kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak istiyoruz. Uzun süren düğün hazırlıkları yorgunluğunu otele girdikleri anda dışarda bırakmalılar. Gelin ve damadımıza özel butler servisi ile bütün günlerini kolaylaştırıyoruz. Onlara sadece bu anın keyfini çıkartmak kalıyor. Düğün günü boyunca rahat bir şekilde hazırlanmaları ve misafirlerini ağırlayabilmeleri için otelimizin en özel süitlerinden birini gelin ve damadımıza tahsis ediyoruz.¨

Swissotel the Bosphorus’ta Bekarlığa Veda 

Pürovel Spa & Sport düğün gününüzden önce sevdiklerinizle birlikte harika bir bekarlığa veda partisi düzenlemeniz için size rahatlatıcı ve bir o kadar da eğlenceli bir gün hazırlıyor. 

Geleneksel Türk hamamını modern çizgilerle yorumlayan Pürovel, bekarlığa veda paketinde dört saatlik muhteşem bir gelin hamamı keyfi sunuyor. Pürovel’in eşsiz hamamında kese ve sabun masajı deneyimi yaşarken, birbirinden lezzetli ikramlarla da günün tadını çıkaracaksınız.

Ne kadar önceden düğün mekanının ayarlanması gerekiyor?

¨Özel durumlar dışında neredeyse bütün çiftler düğün daveti için “Cumartesi” gününü tercih eder. İstedikleri otelde dilediği tarihte düğün yapabilmesi için 6 ay önceden mekanı konfirme etmelerini tavsiye ediyoruz. Mekanı ayarladıktan sonra organizasyon, müzik, fotoğraf gibi birlikte çalışacakları firmaların da müsaitliğini bulmaları çok önemli.¨

After party aynı mekanda yapılabiliyor mu? 

¨Bahçe alanlarımızda yaptığımız düğünlerde after party için mutlaka kapalı bir alana geçmemiz gerekiyor dolayısıyla farklı bir mekana geçiliyor. Balo salonlarında yapılan davetlerde müzik akışını hiç bozmadan aynı alan içerisinde devam etmek çoğunlukla tercih ediliyor. Çiftin ve davetlilerin en çok eğlenmeye başladığı anlarda müziği kesmemek, aynı alanda kalmak bizim de tavsiyemiz.¨

Bugüne kadar gerçekleştirdiğiniz düğünler arasında en farklı en unutulmaz olan hangisiydi?

¨Her düğün başka bir hikaye aslında ve hepsinin içerisinde unutulmaz anlar oluyor. En güzel gününü paylaştığımız, uzun süreyi iletişim halinde geçirdiğimiz çiftlerimiz ile bir yerden sonra arkadaş olmaya başlıyoruz. Aslında bizleri hayatlarına ortak ediyorlar. Kimi zaman kimseyle konuşamadıkları anlarda yanlarında oluyoruz, kimi zaman birbirlerine hazırladıkları sürprizlerin gizli ortağı. O yüzden bir çok an özel aslında.¨

Düğün Gecesini ve Sabahını da Unutulmaz Kılın

Düğün gecenizde muhteşem boğaz manzaralı odalarda gecenin keyfine İsviçre çikolata ikramı ile devam edebilirsiniz. Zengin seçenekler sunan “Kontinental” kahvaltı ile güne başladıktan sonra dilerseniz Pürovel Spa & Sport’un kapalı havuz, sauna, hamam ve jakuzisinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Swissôtel the Bosphorus İstanbul, düğün tarihiniz itibarıyla çift olarak kullanabileceğiniz bir aylık Pürovel Spa & Sport üyeliği de hediye ediyor. Ömrünüz boyunca mutlulukla hatırlamak isteyeceğiniz bir güne hazır olun!

İletişim: 0212 326 11 00; istanbul@swissotel.com

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.