• Arama

İstanbul’un En Güzel Düğün Mekanları: Swissotel The Bosphorus

İstanbul’daki en güzel düğün mekanlarının içinde, görkemli atmosferiyle Swissotel the Bosphorus’un ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

Swissotel the Bosphorus gelin ve damat adaylarına ihtişamlı balo salonlarından büyüleyici bahçelere, özel menülerden boğaz manzaralı odalara kadar her detayın eksiksiz düşünüldüğü unutulmaz bir düğün sunuyor.

Swissotel the Bosphorus’taki otellerin farkını otelin Wedding Planner’ı Büşra Erdoğan’a sorduk.

Nasıl bir düğünün hayalini kuranlar sizin otelinizi tercih etmeli?

“Doğal, sıra dışı ve sınırları aşmayı hayal eden her çift, Swissotel The Bosphorus´a mutlaka uğramalı.” 

Swissôtel the Bosphorus İstanbul’un sunduğu “Wedding Showroom” hizmeti, düğün ve davetler için tüm detayların konforlu ve şık bir ortamda belirlenmesini sağlıyor. Düğün gününde ise sizin ve sevdiklerinizin rahat ve özenli bir şekilde hazırlanması için gelin, damat ve ailelerine iki özel oda ayrılıyor. Deneyimli şefler tarafından hazırlanan düğün menüleri ile bu özel gününüz misafirleriniz için de unutulmaz bir hale geliyor.

Gelin ve damat adaylarına sunduğunuz özel hizmetler neler?

“Öncelikle çiftlerimize tüm gün hazırlıklarını yapabilecekleri, İstanbul´un en güzel boğaz manzarasına sahip suitlerimizden birini hediye ediyoruz. Kendilerine tüm gün destek veren iki adet butler servisi gün içindeki telaşlarını minimuma indiriyor. Tabi ki her çift, bu mutlu günde yanlarında ailelerini de görmek istiyor. Aileler için de ayrıca ikişer adet oda sağlıyoruz. Swissotel içinde birçok avantaj sağlayan Bosphorus Club Kart üyeliğini de 1 aylık ücretsiz sunuyoruz.” 

Swissotel the Bosphorus’ta Bekarlığa Veda 

Pürovel Spa & Sport düğün gününüzden önce sevdiklerinizle birlikte harika bir bekarlığa veda partisi düzenlemeniz için size rahatlatıcı ve bir o kadar da eğlenceli bir gün hazırlıyor. 

Geleneksel Türk hamamını modern çizgilerle yorumlayan Pürovel, bekarlığa veda paketinde dört saatlik muhteşem bir gelin hamamı keyfi sunuyor. Pürovel’in eşsiz hamamında kese ve sabun masajı deneyimi yaşarken, birbirinden lezzetli ikramlarla da günün tadını çıkaracaksınız.

Ne kadar önceden düğün mekanının ayarlanması gerekiyor?

“Misafirlerimizin en az 5 ay önceden mekan ve tarih arayışına girdiğini deneyimledik. İstenilen tarihe karar verildikten sonra hemen mekan arayışına girilmeli. Özellikle İstanbul için yüksek sezon olarak adlandırabileceğimiz Nisan – Eylül dönemi için en az 6 ay öncesinden mekanın ayarlanması gerekiyor.” 

After party aynı mekanda yapılabiliyor mu? 

“Salon içinde gerçekleştirdiğimiz düğünlerde after party aynı mekanda devam ediyor. Açık alan düğünlerimizde, 00.00 sonrası misafirlerimizi after party için özel tasarlanmış mekanlarımıza alıyoruz.”

Bugüne kadar gerçekleştirdiğiniz düğünler arasında en farklı en unutulmaz olan hangisiydi?

“2019 yılında İstanbul´da çok büyük bir Hint düğünü gerçekleşmişti. Hint geleneklerine göre gerçekleştirilen düğünün her günü benim için unutulmazdı. Yalnızca bir bölümünü otelimizde gerçekleştirmiştik ancak gelin ve damadın otele her giriş ve çıkışlarında yapılan müzikli seramoni gerçekten çok eğlenceli ve etkileyiciydi. Bu tür kültürel dokunuşlar, düğünleri mutlaka farklı ve unutulmaz kılıyor.”

Düğün Gecesini ve Sabahını da Unutulmaz Kılın

Düğün gecenizde muhteşem boğaz manzaralı odalarda gecenin keyfine İsviçre çikolata ikramı ile devam edebilirsiniz. Zengin seçenekler sunan “Kontinental” kahvaltı ile güne başladıktan sonra dilerseniz Pürovel Spa & Sport’un kapalı havuz, sauna, hamam ve jakuzisinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Swissôtel the Bosphorus İstanbul, düğün tarihiniz itibarıyla çift olarak kullanabileceğiniz bir aylık Pürovel Spa & Sport üyeliği de hediye ediyor. Ömrünüz boyunca mutlulukla hatırlamak isteyeceğiniz bir güne hazır olun!

İletişim: 0212 326 11 00; istanbul@swissotel.com

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.