• Arama

VistaJet İle Bulutların Üzerinde Eşsiz Bir Yolculuk

Türkiye’deki uçuşlarını %82 arttıran VistaJet’in eşsiz ve konforlu kişileştirilmiş bir deneyim sunuyor.

VistaJet, İtalyan derisi ve sofistike elementlerle dekore edilmiş geniş kabinleri ile yolcularına bulutların üzerinde bir ev ortamı yaratıyor. Her uçuşu müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hazırlayan VistaJet’in uçakları, toplantılara hazırlanmak ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak isteyen müşteriler için gökyüzünde bir ofis görevi görüyor. Kabinlerde bulunan yüksek hızlı WiFi ve satalit telefonlar sayesinde hemen hemen her işi halletme imkanı sunuluyor. LCD ekran televizyonlar, iPad gibi opsiyonlar da yolcuların keyifli zaman geçirebilmesi için unutulmamış.

Ünlü British Butler Institute tarafından eğitilen bir Kabin Hostesi, her uçuşta VistaJet müşterilerine, uçuş içi eğlenceden dünyadaki en ünlü şeflerin küratörlüğünü yaptığı özel menülere olağanüstü bir hizmet almasını sağlıyor. Rahat bir yolculuk için tasarlanmış olan Skysleeper yataklar, hipoalerjik yorganlar ve kaşmir battaniyeler ile kaliteli bir uyku imkanı sağlanıyor. Organik cilt bakımı ürünleri ve koton pijamalar da yolcular için özenle seçiliyor.

“VistaJet, 2,5 milyar doları aşan değerlemesi ile Avrupa’nın ilk beş Unicorn’u arasında.”  

Philippe Scalabrini, VistaJet Avrupa Başkanı

İş jeti kiralamanın aksine, filosundaki 70'in üzerinde gümüş ve kırmızı uçağın tamamının sahibi olan VistaJet, bu sayede müşterilerinin dünyanın tüm uçak pistlerinde onları neyin karşılayacağını bilmesini sağlıyor. Bugüne kadar 330 bin yolcuyu 187 ülkede bulunan 1.600'den fazla havaalanına 132.000’den fazla uçuş ile bağlarken, dünyanın yüzde 96’sına erişim sağladı.

VistaJet, 2018'in ilk yarısında, Türkiye’de, yüzde 82 oranında bir artış gerçekleştirirken, bu artışın en önemli nedenleri arasında özel havacılığın rahatlığının yanı sıra kişi ve kurumların uçak sahipliğinden uzaklaşarak, maliyetleri düşürme ve varlık risklerini azaltma eğilimleri bulunduğunu belirtiyor. Uzun yolculuklar ve daha büyük kabinlere olan talebin artmasıyla birlikte VistaJet, yılın ilk yarısında uçuş saatini yüzde 58 oranında artırırken, filosundaki ülkeye ve ülkeden uçuşlarda yolcu sayısı ise yüzde 15 yükseldi.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.