• Arama

İstanbul 1-7 Ekim Etkinlik Rehberi

Bu hafta için etkinlik planları yapmadan önce 1-7 Ekim tarihleri için hazırladığımız etkinlik rehberimizi inceleyin!

GEZİN

1 Ekim 2018: Digilogue - Future Tellers

Bu yılki teması “Açık Kaynak Hareketi” ve “Yeni Öğrenme” olan Digilogue - Future Tellers 2018, bu sene de tüm yaratıcı endüstri temsilcilerine ve sanatçılara açık çağrı yaparak eserlerini Zorlu PSM’de sergileme fırsatı sunuyor. Jüri oylamasından geçen ve sergilenmeye hak kazanan eserleri, 1 Ekim - 15 Kasım tarihleri arasında görebilirsiniz.

KATILIN

3 Ekim 2018: Fotoğraf Atölyesi

Fotoğraf meraklıları için kapsamlı bir fotoğraf atölyesi başlıyor. Başlangıç düzeyinde fotoğrafın temel ilkelerini öğretmek, fotoğraf makinalarını tanıtmak, fotoğrafta ışık kullanımı, renk, kompozisyon ve estetik bakış gibi temel bilgileri vermeyi amaçlayan program, 3 Ekim - 24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

RAHATLAYIN

4 Ekim 2018: Şehirde İnziva Pranayama, Yoga ve Meditasyon

Hilton İstanbul Bosphorus’un yemyeşil bahçesinde 4 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek nefes, yoga ve meditasyon atölyesine davetlisiniz! Dünyaca ünlü Art of Living Vakfı eğitmenlerinden Arzu Özev’in vereceği atölyede olumsuz duygu ve düşüncelerle başa çıkmayı, stres yönetimi gibi hayatinizi olumlu yonde etkileyecek bilgi ve deneyim edineceksiniz.

İZLEYİN

5 Ekim Cuma: Bir Yıldız Doğuyor

Filmekimi’nin ilk filmlerinden Bir Yıldız Doğuyor, 5 Ekim Cuma günü gösterime giriyor. Bradley Cooper’ın yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği film, etkileyici bir aşk ve başarı hikayesini konu alıyor.

EĞLENİN

6 Ekim 2018: W Lounge Season Opening: Pablo Fierro

İstanbul’un en güzel etkinliklerine ev sahipliği yapan W Lounge, sezon açılışını 6 Ekim Cumartesi akşamı Pablo Fierro ile yapıyor. Tropikal ve Afrohouse parçalarını sizlerle buluşturacak olan Pablo Fierro ile eğlenceli bir akşam geçirmeye hazır olun.

GİDİN

7 Ekim Pazar: “Misafir”

4 - 7 Ekim günleri Bomontiada Alt’ta gerçekleşecek tiyatro festivalinde, 7 Ekim Pazar günü kara komedi türünde etkileyici bir oyun sizi bekliyor. Misafir, sözde misafirperver bir aileyi konu alarak günümüzün sorunlarına değiniyor. Ötekileştirme, ikiyüzlülük, mülkiyet üzerine absürt ve çarpık olayların konu alındığı oyun, mutlaka görülmeli.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.