• Arama

Misk İstanbul’dan 2019 Kış Düğünleri İçin Gelin Buketi Önerileri

Her zaman cool görünen çiçekleriyle fark yaratan Misk İstanbul, 2019 kış düğünleri için gelin çiçeği önerilerini OGGUSTO ile paylaştı.

Bu kış gelin çiçeklerinde öne çıkan trendler hangileri?

Genel bir trend’den bahsetmek ne kadar doğru olur bilemiyoruz sonuçta her gelinin taşımak isteyeceği, zevkini ve tarzını yansıtan buket farklıdır. Ancak bu sene kış gelinlerinin özellikle salaş, dağınık ve kontrast renklerdeki çiçeklerden oluşan buketleri tercih edeceğini düşünüyoruz. Somon, açık pembe, beyaz, gül kurusu renkleri ile koyu bordolar renklerinin beraber kullanılması özellikle kış buketlerinde oldukça beğeniliyor. Bu nedenle klasik beyaz ve krem tonlarındaki buketlerin yanı sıra kontrast tonlardaki gelin buketlerini bu kış sıkça göreceğiz.

Kışın gelin çiçeği tasarlarken en çok hangi çiçekleri ve renkleri kullanıyorsunuz?

Misk olarak biz soft ve pastel tonlarda çiçekler kullanmayı seviyoruz. Beyaz, açık pembe, somon tonları birçok gelinin buketinde görmek istediği renkler oluyor. Çiçeklerden de en çok vuvuzela ve kahala gül, delphinium, serruria, anastasya ve lale tercih ediliyor.

Kış gelinleri gelin çiçeğini seçerken neye dikkat etmeli?

Kışın evlenecek olan gelinlere verebileceğimiz tavsiyelerin ilki gelinlik modellerine göre bir buket modeli tercih etmeleri olacaktır. Çok kabarık bir gelinlik giyeceklerse daha toplu modelleri tercih etmeli, düz sade gelinlik seçimleri var ise daha dağınık ve salaş formlara gitmeliler. Ayrıca bahsettiğimiz gibi buketlerde kontrast renklerde çiçekler kullanmak da diğer verebileceğimiz bir tavsiye olacaktır. Koyu bordo tonlarında yapılan bir buketi somon tonlarındaki çiçeklerle tamamlamak kış gelin buketlerine ayrı bir hava katacaktır.

Tasarlamaktan keyif aldığınız bir gelin çiçeğini bizimle paylaşır mısınız?

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.