• Arama

İstanbul 24-30 Eylül Haftası Etkinlik Rehberi

Bu hafta şehirde gidilmesi gereken etkinlikler için rehberimize göz atın!

DENEYİMLEYİN

26-30 Eylül 2018: Red Bull Music Festival

Türkiye’de ilk kez gelen Red Bull Music Festival, 26-30 Eylül arasında Avusturya Başkonsolosluğunda gerçekleşecek. 60 sanatçının sahne alacağı festivalde, film gösterimleri ve 2 sergi de yer alacak. Bu kapsamlı etkinliği kaçırmayın!

NOSTALJİ YAŞAYIN

28 Eylül 2018: Yaşar

90’lara damga vuran Yaşar, hiç eskimeyen şarkılarıyla sizlere keyifi dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. 28 Eylül Cuma akşamı Jolly Joker Vadistanbul’da gerçekleşecek konser için ajandanızda yer açın.

DANS EDİN

29 Eylül 2018: Radyo Eksen Partisi

29 Eylül Cumartesi akşamı sezonun ilk Radyo Eksen Partisi Babylon’da gerçekleşiyor. Indie rock’tan ska’ya, punk’tan hiphop’a kadar farklı türde müzik ile gelenleri coşturan Radyo Eksen DJ’leri ile dans dolu bir geceye hazır olun!

GİDİN

29 Eylül 2018: Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler

Dünyaca ünlü yazar Eric Emmanuel Schmitt’in tiyatro oyunu Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler, 29 Eylül Cumartesi Tiyatro Ak’la Kara’da sahnelenecek. Gilles adlı bir kadının geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını kaybetmesi ve 10 yıllık eşinin ona her şeyi hatırlatmak için bulduğu tehlikeli çözüm yollarını konu alıyor.

BİLETİNİZİ ALIN

29 Eylül 2018: Filmekimi

29 Eylül Cumartesi günü sonbaharın en çok beklenen film etkinliği Filmekimi’nin biletleri satışa çıkıyor. İstediğiniz filme bilet bulabilmek için bu tarihi ajandanıza not edin!

İZLEYİN

30 Eylül 2018: Inside Llewyn Davis

Odağında müzik olan filmleri izleyici ile buluşturan Garanti Caz Yeşili’nin İçinden Caz Geçen Filmler serisi sizi mükemmel bir filmle buluşturuyor. Film ünlü folk sanatçısı Dave Van Ronk’un hayatından yola çıkarak, dönemin müzik piyasasında damga vuran sanatçılarını ele alıyor. 30 Eylül Pazar akşamı bomontiada da görülebilir.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.