• Arama

İç Dizaynıyla Büyüleyen 7 Restoran

 

İç Dizaynıyla Büyüleyen 7 Restaurant

"Bir restautanttan lezzetten başka ne beklenir ki?" demedik, beklentilerimizi yükselttik. OGGUSTO olarak bu sefer  göz zevkimize de hitap eden restaurantları yakın markajımıza aldık. İşte sunduğu menü kadar iç dizaynıyla da öne çıkan dünyanın dört bir yanından 7 restaurant.

Studio Hermes, Bükreş

60’ların koro salonlarını andıran tasarımı ve muazzam akustiğiyle Studio Hermes kabare şovlarına ve canlı müzik dinletilerine de ev sahipliği yapıyor. Adını eski bir sinema salonundan alan restoranın modern ve nostaljiyi aynı anda deneyimlemenizi sağlayacak akikten bir barı, kadife koltukları, pirinçten zilleri ve cevizden lambrileri var; tasarımıysa Corvin Cristian mimarlarına ait.

Sandibe Okavango Safari Lodge, Botswana

Sandibe Okavango Safari Lodge, soluğu vahşi hayatın içinde almak isteyenler için ideal seçenek. Ahşaptan oluşan yapısı sayesinde bohem bir havaya sahip. İç dizaynına bakır, açık renk kumaşlar, geri dönüşümlü malzemeler ve heykelsi ahşap masalar eşliğinde sofistike bir lüks hakim.

Berners Tavern, Londra

Londra Edition Otel’de yer alan Berners Tavern’ın katedrallerinki kadar yüksek tavanı, altın çerçeveli fotoğraflarla bezeli duvarları ve bronz avizeleri, restoranın tasarım ilhamının Grand Central Terminali’nden aldığının ipuçlarını veriyor.

Ithaca Undersea Restaurant, Ranhali Adaları

Dünyanın ilk deniz altı restoranı Ithaa tüm ziyaretçilerine unutamayacakları bir deneyim vadediyor. Tamamı camdan oluşan restoran Maldivler’de, Condrad Oteli’nde yer alıyor; New York Daily News tarafından 2014 yılında “dünyanın en iyi restoranı” seçilmiş.

Le Loft, Viyana

Sofitel Stephansdom Oteli’nin en üst katında yer alan Le Loft’un panoramik pencereleri gün ışığını içeriye davet ediyor ve misafirlerine muazzam bir şehir manzarası sunuyor. Sıra dışı tavan tasarımıysa sokaktan dahi seyredilebiliyor.

The Jane Restaurant, Anwerp

Eski askeri bir hastanenin şapeli olarak hizmet veren mekan sonrasında Piet Boon Studio ve The Jane ekibi tarafından modern bir restorana dönüştürülüyor. Ancak bu dönüşüm sırasında orijinalliği bozmamaya son derece özen gösterip sadece yenilenmesi zorunlu alanları restore ediyorlar. Yolu Belçika’ya düşenleri mistik bir yemek deneyimi bekliyor.

Sketch, Londra

Fransız şef Pierre Gagnaire ve restoratör Mourad Mazouz tarafından iç dekorasyonu devamlı değişecek şekilde tasarlandı. Aralık 2002’de açıldığından bu yana inanılmaz lezzetli yemekleri, sanatsal çalışmaları ve olağanüstü iç dizaynıyla medyanın yoğun ilgisini görüyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.