• Arama

İkonik Lacoste Timsahının 85. Yaşına Özel Sergi

Bugün klasik Lacoste polo tişört olarak anılan eşsiz ‘piqué’ kumaşından dokunan kısa kollu tişört modası, 1933 yılında Fransız tenis şampiyonu René Lacoste tarafından başladı. Klasik tarzda dokunmuş uzun kollu gömlekle yer değiştirerek erkek modasında bir devrim yaratan bu tişörtlerle birlikte yeni bir stil anlayışı belirdi. Tam 85 yıldır kaliteyi, rahatlığı ve şıklığı titizlikle bir arada sunmayı başaran Lacoste, giyimden aksesuara her aşamada inovatif yaklaşımlarından, yenilikçi vizyonundan ve yaratıcılığından da asla ödün vermiyor.

Bu yıl 85. yaşını kutlayan Lacoste, 20 Eylül İstinye Park Orta Alan’da kurulan bir sergiyle 1 Ekim’e kadar zamanda bir yolculuğa çıkıyor ve René Lacoste’un mirasını bugüne taşıyor. Bir sanal gerçeklik deneyimine dönüşen sergide 85 yıllık marka serüveninin önemli mihenk taşlarının yanı sıra, farklı dönemlere özgü koleksiyonları, renkli işbirlikleri, gözlükten saate farklı ürünleri ve Timsah serüvenine ışık tutan logo örneklerini yakından görmek mümkün.

Ziyaretçiler, “85” rakamı şeklinde tasarlanan LACOSTE sanal gerçeklik müzesinin içine girdikleri andan itibaren, markayla özdeşleşen her parçanın ve simgenin nereden gelip nereye gittiğini çeşitli videolar ve çarpıcı görseller sayesinde inceleme imkanı bulabiliyor.

Sergiyi, 20 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında İstinye Park Orta Alan’da ziyaret edebilirsiniz. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.