• Arama

Efsanevi Moda Tasarımcısı Azzedine Alaïa’nın Sergisi İstanbul’da

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden efsanevi moda tasarımcı Azzedine Alaïa’nın koleksiyonlarındaki zamansız parçalardan oluşan Tanrıça Elbiseleri (The Goddess Dresses), çok özel bir sergi için İstanbul’a geldi.  

Ünlü modacının daha önce, 2013 yılında Palais Galliera Müzesi’nde ve Paris Modern Sanatlar Müzesi’nde, 2015 yılında ise Roma’daki Villa Borghese’de sergilenen ve ekim sonuna kadar Londra Design Museum’da sergilenmeye devan edecek olan tasarımlarından oluşan seçki, 11 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Beymen Zorlu Center’da moda ve sanat tutkunlarıyla buluşacak. 

Azzedine Alaïa Derneği’nin katkılarıyla gerçekleştirilen sergide, kadın bedeninin zarafetini ön plana çıkaran zamansız tasarımlara imza atan ünlü modacının, mükemmeliyetçi tavrını, modaya olan tutkusunu ve 35 yıllık yaratım sürecini en iyi şekilde yansıtan 10 ikonik couture elbise yer alıyor.

Alaia koleksiyonları 2018 Sonbahar Kış sezonundan itibaren Beymen’lerde satışa sunuluyor.  

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.