Lüks Otomobil Tutkusu

 

Lüks Otomobil Tutkusu

Almanya'nın öncü otomobil dergisi Ramp; 7 yıldır arşivlerinde bekleyen görselleri teNeues yayınevinden A Passion for Cars  ismiyle kitap olarak yayınladı.

Lüks otomobil tutkusu olan herkesin gözdesi olacak bu kitabı Graf von Faber Castell için kaleme aldık. Arabalara karşı şık yaklaşımıyla 7 yılda çıkardığı 30 sayısı ile ramp dergisi, ismine yakışır bir şekilde sayfalarını taze ve öncü görsellerle doldurmayı başardı. ramp arabaları bir taşıma aracından öte olarak kabul ediyor.

Dergi için arabalar yalnızca teknik bir mucizeden ibaret değil. ramp için araba adeta bir kültür demek. Araba, insan karakterinin aynası gibidir. Direksiyonun ardına geçtiğimizde tutkularımızın peşinden gideriz ve dünyayı yoğun ve düşsel bir açıdan tanıma fırsatı buluruz. ramp dergisi de yollara düşerek dünyayı, insanları, fikirleri, yerleri, eşyaları ve olayları tanımaya çalışan bir dergi.

7 yıldır dünyanın en saygı duyulan araba dergisi olmayı başaran ramp, otantik ve kreatif görselleri, modern ve şaşırtıcı görsel tasarımlar ile harmanlamayı başarıyor. Hem dergi hem de reklam sektörüne tırmanması zor kreatif duvarlar örüyor. 30. sayının hazırlanması aşamasında derginin baş editorü Michael Köckritz, arşivlerindeki en iyi görselleri ve hikayeleri bir araya getirdi.

Ramp’ın filozofisine uygun olarak, taze ve yeni bir içerikle daha önce hiç yayınlanmamış olan bu fotoğraflar bir araya getirilerek bir kitapta buluşuyor ve dünyanın beğenisine sunuluyor. Sonuç ise kusursuz. Vahşi bir araba serüveni huzurlarınızda.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular