• Arama

Ritz-Carlton Yatları ile Denizde Lüksü Yaşayın

Dünyanın en lüks otellerinden biri olan Ritz-Carlton, yeni bir döneme imza atıyor. Kendine özel bir yat koleksiyonu çıkaran otel, karada yaşattığı lüksü denize ve okyanusa taşıyor. 2019’da tamamlanacak ve 2020’de ilk misafirlerini ağırlayacak üç yat ile gelenlere unutamayacakları bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

190 metre uzunluğunda olan yatlar, 298 kişilik kapasiteye ve kendilerine özel balkonları olan 149 süit odaya sahip. Ayrıca 138 metrekarelik iki adet dublex çatı katı süitleri de mevcut. Güneş banyosu yapabileceğiniz havuz ve güneşlenme alanları, spa, barlar ve Michelin yıldızlı restoranlar yatların en beğeneceğiniz noktalarından. Bu arada, lezzetli yemekleri odanıza söyleyip özel bir akşam geçirmeniz de mümkün.


Denize açılacak ilk yat, ayrı ayrı Akdeniz, Kuzey Avrupa, Karayipler ve Latin Amerika turları yapacak. Ayrıca Capri Adası, Portofino, St. Barths gibi büyük cruise gemilerinin gidemediği küçük yerlere de gidecek.

Detaylara göz atmak ve yerinizi şimdiden ayırtmak için Ritz-Carlton’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer yatların yapacağı turlar henüz belli değil ancak yine aynı sitesinden takip edebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.