• Arama

İstanbul 17 - 23 Eylül Haftası Etkinlik Rehberi

Bu hafta şehirde ne yapacağınızı, hangi etkinliğe gideceğinizi karar vermediyseniz sizin için listelediğimiz etkinliklere mutlaka bakın. Keyifi bir hafta olsun!

KEŞFEDİN

20 Eylül 2018: Contemporary İstanbul

Contemporary İstanbul, 20 - 23 Eylül tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 23. kez gerçekleşecek. Avrupa, Asya ve Amerika’nın önemli galerilerini, sanatçılarını ve koleksiyonlarını bir araya getirecek çağdaş sanat fuarının biletlerini internet üzerinden alabilirsiniz.

KATILIN

20 Eylül 2018: Raw Food Atölyesi

Biliyorsunuz ki son dönemlerde Raw Food yani çiğ beslenme oldukça ilgi görüyor. Siz de bu akıma katılmak ve Raw Food hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Hilton İstanbul Bosphorus’a uğrayın. Uzman Diyetisyen Alara Aycan’ın size koçluk edeceği atölyede aynı zamanda doğal malzemelerin besin değerini düşürmeden reçele nasıl dönüştüreceğinizi öğreneceksiniz. Atölye 20 Eylül’de gerçekleşecek.

DANS EDİN

21 Eylül 2018: Büyük Ev Abluka’da Konseri

Geçtiğimiz hafta kapılarını açan Babylon, Büyük Ev Abluka’da ile ilk etkinliğini yapacak. Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği “Akustik” ve “Full Faça” performanslarının ardından 2016 yılında “Fırtınayt” albümlerini çıkararak elektronik müzik dünyasına adım atan grup, 21 Eylül akşamında sizleri çok eğlendirecek!

GÖRÜN

22 Eylül 2018: 4. İstanbul Tasarım Bienali

4. İstanbul Tasarım Bienali 22 Eylül’de kapılarını açıyor. 6 hafta boyunca 6 mekanda gerçekleşecek sergilerin yanı sıra çeşitli atölye, film ve panele de sahipliği yapacak. Okullar Okulu başlığıyla, öğrenmenin ne anlama geldiği, nasıl tasarlandığı ve tasarlanması gerektiği konularını tartışmaya açacak. Tasarım Bienali’nde gerçekleşecek sergi ve etkinlikler 4 Kasım’a kadar devam edecek.

EĞLENİN

22 Eylül 2018: Sezonun İlk Hip Hop Partisi

Yine Babylon’da gerçekleşecek olan etkinlik, hip hop sevenlerin çok ilgisini çekecek. Hip hop dünyasının en önemli isimlerinin şarkılarıyla eğleneceğiniz partide, Gorillaz, Sofi Tukker, Inna, Britney Spears, Selena Gomez, Pink gibi isimlere yaptığı remixlerle tanınan ARMAGEDDONTURK DJ kabininde olacak. 22 Eylül akşamına ajandanıza alın.

DİNLEYİN

21-22 Eylül 2018: Vadistanbul Konserleri

Vadistabul Jolly Joker’in Eylül ayı konser programı dopdolu. Bu hafta 21 Eylül akşamı Hakan Altun, 22 Eylül akşamında da Gökhan Tepe ile eğlenmek isterseniz rotanızı Vadistanbul’a çevirin.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.