• Arama

Değerli Taşlara Övgü: Bvlgari Divas’ Dream Koleksiyonu

Günümüz kadınının özgür ruhunu ve rafine zevkini her koşulda ifade etmek istemesine karşılık Bvlgari, kusursuz görünümler kazanan değerli taşların güzelliğini kutlayan Divas’ Dream mücevherlerine yeni stiller ve renkler ekledi. Koleksiyonun hareketli ruhuna vurgu yapan çok yönlü yeni tasarımlar, İtalyan zarafetini onurlandıran türden.

Zamanının harikulade ve erişilemeyen, masalsı kadınlarının aurasından yola çıkan Bvlgari, yeni Divas’ Dream koleksiyonu ile modern zaman divalarının hayallerini gerçekleştiriyor. Gündüzden geceye favori mücevherlerini takan, kendi eşsiz stilerini seçkin değerlerle tanımlayan kadınların yaşam tarzına eşlik etmesi için doğan tasarımlar, birer tılsım gibi mücevher kutularına giriyor.

¨Her kadın birbirinden farklıdır ve her kadın divadır¨ diyen Bvlgari; pırlantaların ebedi parıltısını, akuamarinin saflığını, pembe turmalinin neşeli aurasını, rubelitin duygusallığını, ametistin dengesini, lapisin kendini ifade gücünü ve akiğin sıcaklığını taşların özgünlükleri ile yansıtıyor.

Feminen ve rafine motifi, Caracalla hamamlarının mermer renklerini çağrıştıran tonları ve yelpaze şekilli mozaiklerinin kıvrımları ile şekillenen tasarımlarla aynı zamanda Roma’nın ebedi cazibesi de kutlanıyor.

Özel kesim değerli taşlardan, yoğun renk katmanlarına ve ikonik şeklin yaratıcı yorumlarına kadar her yönüyle zarafetin ifadeleri olarak ışıldayan Divas’ Dream koleksiyonu, ikonik yelpaze şeklinin daha hafif ve sofistike bir yeniden yorumu.

Akuamarinin çevrelediği beyaz altın kolye ucu ve yüzük, setin yanı sıra kafes işi motifin diğer yorumlarında pembe altın kolye ucu ve pırlanta bilezikler yer alıyor. En kıymetli yorumda ise bir turmalin damla pırlantalarla çevrelenerek baştan çıkarıcı bir kolye ucuna dönüşüyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.