• Arama

Ribbon Flowers’tan 2019 Kış Düğünleri İçin Gelin Buketi Önerileri

Dolgun buketleriyle farklı aranjmanlar yaratan Ribbon Flowers, 2019 kış düğünleri için gelin çiçeği önerilerini OGGUSTO ile paylaştı.

Bu kış gelin çiçeklerinde öne çıkan trendler hangileri? 

Bu kış gelin buketlerinde, daha minimal fakat dağınık modeller tercih edilecektir. Kuru bitkilerle desteklenen minimal buketler, ön plana çıkıyor. 

gelin buketi

Kışın gelin çiçeği tasarlarken en çok hangi çiçekleri ve renkleri kullanıyorsunuz?

Kışın da taze ve canlı buket isteyen gelinler için lale, gül ve orkide türlerini kullanıyoruz. Bize kışı hatırlatan kar beyazı, gri-mavi tonları tercih ediyoruz. Gelin buketlerini, en özel günlerinden kalan bir hatıra olarak saklamak isteyen gelinler için ise kuru bitkilerden oluşan bir çalışma yaparak, kış havasını buketlere yansıtıyoruz. 

gelin buketi

Kış gelinleri gelin çiçeğini seçerken neye dikkat etmeli?

Kış gelinleri kapalı mekanda düğün yapacakları için düğünün gerçekleşeceği mekana uygun tercihler yapmalıdırlar.

Tasarlamaktan keyif aldığınız bir gelin çiçeğini bizimle paylaşır mısınız?

gelin buketi

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.