• Arama

Gelin Buketi Önerileri: Yunus Karma

Yarattığı çiçeklerle fark yaratmasının dışında profesyonel çiçekçilik eğitimleri de veren Yunus Karma, 2019 kış düğünleri için gelin çiçeği önerilerini OGGUSTO ile paylaştı. 

Bu kış gelin çiçeklerinde öne çıkan trendler hangileri?

Bu kış, bize kendileriyle ilgili bir çıkış noktasını ilham olarak veren, gerisini bizim hayal gücümüze ve doğanın modasına bırakan tüm gelinlerin çiçekleri bizce trend! Nasıl ki artık organik beslenmeye çabalıyor ve mevsiminin taze sebzeleri ne ise onları tüketiyorsak, çiçeklerde de aynı şekilde mevsimin en tazelerini kullanmak çok temiz bir his getiriyor. Doğada trend yok ama her mevsim ayrı güzellikler var, o akışa kendimizi bırakıyoruz.

gelin buketi

Kışın gelin çiçeği tasarlarken en çok hangi çiçekleri ve renkleri kullanıyorsunuz?

Kışın hazırladığımız buketlerde tazeler dışında kuru çiçek ve envaiçeşit garnitür kullanmayı seviyoruz. Yeşilliklerden orman yeşilleri, yosunlar, ağaç kabuğu, kozalak, pamuk; meyvelerden ise nar, severek kullandığımız tamamlayıcılar olabiliyor. Kışa özel kullandığımız çiçekler için bir ayrım yapamıyoruz, o kadar çok ve güzeller ki... Yeri geliyor sadece Helleborus’lardan oluşan sarı-yeşil tonlarında bir buket hazırlıyoruz, bazen de bordo-kırmızı-yeşil ağırlıklı çiçeklerle dağınık buketlerimizi hazırlıyoruz.

gelin buketi

gelin buketi

Kış gelinleri gelin çiçeğini seçerken neye dikkat etmeli?

Gelinlik modeline, makyajına, saçına, mekanın dokusuna dikkat etmelerini, hepsinin bir bütünlük taşımasını öneririz.

gelin buketi

Tasarlamaktan keyif aldığınız bir gelin çiçeğini bizimle paylaşır mısınız?

gelin buketi

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.