• Arama

Contemporary Istanbul 2018

Contemporary İstanbul, 20 – 23 Eylül tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. 13. edisyonu gerçekleşecek fuarda bu yıl 21 ülkeden gelen 84 galeri aracılığı ile 650 sanatçının eserleri görülebilecek.

İlk etkinlik olan CI Dialogues, 18 Eylül’de fuar alanın dışında gerçekleşecek. Katılımcılar ve konuşmacıların sohbetleri ile gerçekleşecek olan panelin bu yıl konusu Sensibilities/Duyarlılıklar teması olarak belirlenmiş ve kişinin çevresini keşfi ve anlaması işlenecek.

Altıncı yılında bilim ve teknolojinin sanat ile kesişmesine odaklanan Plugin, geleceğin sanat formunu da sanatseverler ile buluşturuyor. 2018 teması olarak seçilen “Exta/Ordinary (Olağan/Dışı)” bu yeni formun sıradan olanı sıra dışına dönüştürmesine ve günlük hayatı zenginleştirmesine odaklanıyor.

İspanya, Almanya, Avusturya, Fransa, Belçika, Türkiye, ABD, Kolombiya, Brezilya ve Slovenyalı sanatçıların eserleri, sanat severleri yeni medya sanatı ile buluşturarak yenilikleri görebilmelerini sağlayacak.

Fuarda yer alacak Recent Acquisitions I/Collector Stories sergisi, Türkiye’nin önde gelen koleksiyonerlerin son zamanlardaki alımlarını ziyaretçilere sunmayı hedefliyor. 60 eserden oluşan seçkide çağdaş sanatın izlediği yol kadar, bireysel alımlardaki tercihler görülebilecek.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.