• Arama

Tim Walker Sergisi Victoria & Albert Museum’da

Moda fotoğrafçısı Tim Walker’ın kişisel sergisi 2019 Eylül’de ziyaretçileriyle buluşuyor.

Dünyanın en büyük sanat ve tasarım müzesi Victoria & Albert Museum, 2019 yılında ev sahiliği yapacağı sergiler ile moda dünyasını etkisi altına almaya hazırlanıyor. Christian Dior: Designer of Dreams sergi haberinden sonra ünlü İngiliz moda fotoğrafçısı Tim Walker’ın kişisel sergisine kapısını açacağı haberi büyük yankı uyandırdı. 

Kült moda dergilerine çektiği kapak fotoğraflarıyla ün kazanan Tim Walker, 25 yılı aşkın bir süredir moda dünyasının içinde ve tabi bugüne kadar sayısız eser biriktirmiş durumda. Victoria & Albert Museum’da görücüye çıkaracağı sergide, bugüne kadar çektiği tüm fotoğrafları, fotoğraf setleri, filmleri, ve henüz yayınlanmamış eserleri gösterilecek. Ayrıca Tim Walker ile çalışmış moda editörleri, saç ve makyaj sanatçıları, modeller de serginin bir parçası olacak.

Eylül 2019 ve Mart 2020 tarihileri arasında düzenlenecek olan sergi, sanatçının en yakın arkadaşlarından biri olan Shona Heath tarafından düzenlendi. Tim Walker’ın fantastik ve yaratıcı dünyasına bir yolculuk deneyimi yaşamak isterseniz, rotanızı mutlaka İngiltere’ye çevirin!

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.