• Arama

MBFWI Brand Who 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Brand Who, 2012 yılında dünyanın en gizemli ve büyüleyici şehri İstanbul’da kuruldu. Metropol koşullarını çok iyi analiz eden Brand Who ekibi, bugün geldiği noktada, yüksek kalite kumaşları, derin ve kendini sürekli yenileyen tasarımları, detay zenginlikleri ve rahatlığı ile mottosunu tam olarak ifade ediyor: ‘Wear&Share’. Brand Who ile 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu hakkında konuştuk

Koleksiyonunuzu 3 kelimeyle anlatır mısınız?

Modern, şık ve rahat.

Yaratım sürecinde nelerden beslendiniz?

Seyahatlerimizden ve yaşadıklarımızdan etkilendik diyebiliriz. 

Koleksiyon ismini nereden alıyor?

Her zaman dinamik bir hikâyenin etrafında toparlanan koleksiyonlarımız bu sezon rahatlığın ve ışığın peşinde. Koleksiyon ismi Sunseeker. Işığın, enerjinin ve yaratıcılığın kaynağı olan güneş ve onun izindeki bizleri anlatıyor. 

Koleksiyonu hazırlarken hangi müzikleri dinlediniz?

Özellikle bu koleksiyon için esinlendiğimiz bir tarzdan bahsedemeyiz. Ancak yaratım sürecimizde dinlediğimiz her parçanın kesinlikle bir etkisi vardır. 

Koleksiyona hayat veren kumaşların özellikleri neler?

Kumaş koleksiyonlarımızın en önem verdiğimiz noktalardandır. Tasarımın beğenilir olmasının yanında rahat olmasına da dikkat ediyoruz. Bu koleksiyon da pima koton kalitelerin yanında özellikle tencel kaliteleri görebilirsiniz.

Koleksiyonunuzu hangi erkekler, ne zaman ve nasıl giymeli?

Günün her saatinde giyinilebilecek rahatlık ve şıklıkta olan bir koleksiyon. 

Tek bir parça seçmenizi ve onu birisine giydirmenizi istesek; hangi parça kim için olurdu?

Koleksiyondaki tün parçalar bizim için eş değer, dolayısıyla tek bir parça seçmemiz oldukça zor. Bir kişidense birçok kişinin giymesini ve deneyimini paylaşmasını tercih ediyoruz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.