• Arama

Sotheby’s Diamonds Ağaç Broşlar Sergisi

Dünyanın en iyi pırlantaları konusunda uzman butik Sotheby’s Diamonds, önümüzdeki ay ikonik mücevher tasarımı için bir sergiye ev sahipliği yapacak: Ağaç Broş Koleksiyonu. 12 Eylül-19 Eylül tarihleri arasında Sotheby’s Hong Kong butiğinde sergilenecek bu eşsiz parçalar, pırlantanın çarpıcı kıymetli taşlar ve malzemelerle olan buluşmasının en nadide örneklerinden.

10 sene önce yaratıldığında koleksiyonerlerin hayal gücünü bir anda ele geçiren Ağaç Broş serisi, motifin sürekli ve harikulade yeniden üretimleri ile ikonik bir forma dönüştü. Yaratımın, bilginin ve ölümsüzlüğün kültürler ve topluluklar arasında antik sembolü olan ağaç, jadeit, organik amber, oniks, safir gibi kıymetli taşlar sayesinde her mevsim ruh ve renk değiştirdi. Örneğin, sonbahar ağacı damla kesim sarı pırlanlarla işlenirken ilkbahar ağacına mor safirler hayat verdi.

Kemere, göğüs veya şapka üzerine, omuza veya saça takılabilen birçok kullanım alanına sahip broş, mücevherin en eski formu olarak da son derece kıymetli bir duruşa sahip.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.