• Arama

Breitling Superocean Héritage II 44mm

Superocean ailesi 1957’de Breitling tarafından ilk kez saat severlerin beğenisine sunulduğunda, profesyonel dalgıçlara yönelik olarak üretilmişti. Daha sonrasında amatör dalgıçların ve adrenalin meraklılarının da ilgisini çeken model, 2017’de marka tarafından, efsanevi dalgıç saatinin 60. yıl dönümünü kutlamak için Superocean Heritagé serisi yeniden tasarlandı. Bu yıl Baselworld’de tanıttığı, 44mm’lik yeni kasasıyla, ikonik ailenin başarısını arttırmaya devam ediyor.

Superocean Héritage II B01 Chronograph 44

Superocean Héritage II B01 Chronograph 44, şüphesiz bu ailenin amiral gemisidir. Breitling in-house üretim Calibre 01 ile donatılmış COSC sertifikalı olan model, çelik kasa ile sunuluyor. Mavi, siyah ve gümüş kadran seçenekleri bulunan Superocean Héritage II B01 Chronograph 44, çelik bilezik, siyah ve mavi kauçuk kayış seçenekleri ile hem sportif hem de yarı klasik bir görünüm kazanabiliyor.

Superocean Héritage II Chronograph 44

Superocean Héritage II Chronograph 44’e Breitling Caliber 13 hayat veriyor. Model aynı zamanda COSC sertifikalı. Kronograf göstergeleri 6, 9, 12 pozisyonunda yerleştirilirken, tarih göstergesi saat 3 konumunda yer alıyor. Superocean Héritage’in bu modelinin çelik ve kırmızı altın-çelik kombinasyonu ile iki farklı kasa materyali seçeneği bulunurken, çelik bilezik ya da kauçuk kayış ile kombinlenebiliyor.

Superocean Héritage II B20 Automatic 44

Superocean Héritage II B20 Automatic 44 Breitling Caliber B20 ile hayat buluyor. Modelin, çelik ve altın-çelik olmak üzere iki kasa seçeneği bulunurken, kadran da ise mavi ve siyah renk seçenekleri bulunuyor. Diğer Superocean modellerinde olduğu gibi kauçuk ve çelik bilezik ile kombinlenebiliyor. Superocean Héritage II B20 Automatic 44’ün 70 saatlik güç rezervi bulunuyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.