• Arama

Brooks Brothers: Amerikan Stilinin 200 Yılı Sergisi

Amerika’nın köklü giyim markası Brooks Brothers, 200. yılını özel bir retrospektif sergiyle kutluyor. Ağustos başında açılan ‘Brooks Brothers: Amerikan Stilinin 200 Yılı’ sergisi, markanın iki yüz yıllık arşivinden özel bir seçki sunuyor. 

Zamansız klasikleri yeniden yorumlayarak şıklığın ve asaletin sembolü olan Brooks Brothers, bu sergi ile, iki yüz yıllık bir tarihe sahip moda efsanesinin buluşlarını ve yeniliklerini ziyaretçilerle buluşturuyor.

Grand Central Terminal’in içerisinde yer alan Vanderbilt Hall’de açılan “Amerika Stilinin 200 Yılı” sergisinde kadın ve erkek modasından örnekler, Brooks Brothers’ın buluşlarını ve yeniliklerini gösteren görüntüler yer alıyor. 5 Eylül’e kadar açık kalacak sergide ziyaretçiler, 20’li yıllar gibi çığır açan dönemleri, yüzyıl ortasının Madison Avenue’sunu, markanın üniversiteler üzerindeki etkisini ve 45 Amerika Başkanı’dan 40’ını giydirmenin eşsiz ayrılıcağını keşfedebilecek. Sergide Brooks Brothers’ın yaratıcısı Henry Sands Brooks’a ait özel parçalar ve bir günlük de yer alıyor.

 

¨Bu sergi, Brooks Brothers’ın 200 yıl önce New York’ta başlayan efsanevi hikayesini diğer insanlarla paylaşma imkanı sağladı.¨

-Claudio Del Vecchio, Brooks Brothers Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su

Vanderbilt Hall’de Brooks Brothers’ın Golden Fleece logosunun 100 LED ekrandan oluşan hareketli heykeli de markanın yolculuğunu ziyaretçilerle paylaşıyor. Bu yolculukta yer alan Hollywood yıldızlarının, yazarların, politikacıların ve sanatçıların görselleri de ön plana çıkıyor.

Elisha Brooks

Edward Brooks

John Brooks

Sergide ayrıca Brooks Brothers’ın 200. yıl anısına özel bir seçki ve sınırlı sayıda üretilen cep mendilleri, kravatlar, hediye ürünleri ve özel üretim Monopoly oyunu da yer alıyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.