• Arama

Breitling Navitimer Super 8

Yeni Breitling Navitimer Super 8'in tasarımının ilham kaynağı, İkinci Dünya Savaşı’nda savaş uçağı pilotlarının ve mürettebatının kullandığı bir kronometre olan Reference 637. Navitimer Super 8 bileğe tam otururken Reference 637 ideal okunabilirlik ve kullanım kolaylığı için havacıların üst bacaklarına takılıyordu. Tepe, kasanın sol tarafındaydı, uygun boyutu ve pozisyonu, eldiven kullanıldığında bile havacının tepeyi kolayca kullanmasını sağlıyordu. Reference 637 bacağa takıldığı için tepe, kasanın üst kısmında yer alıyordu. Süre ölçme ve geri sayım fonksiyonlarını etkinleştirmek için kullanılan buton havacıların görevlerini hassasiyetle yerine getirmelerini sağlıyordu. 

 

Model, çift yöne dönebilen bezeliyle birlikte 50 mm çapa sahip. Kasanın sol tarafında bulunan vidalı tepesi sayesinde saat, büyük boyutuna rağmen kullanıcılar için benzersiz bir kullanım rahatlığı sunuyor. Titanyum kasaya sahip model; askeri yeşil kadrana ve üst düzey okunabilirlik sağlayan luminova kaplı Arabik rakamlara sahip. COSC sertifikalı, 70 saatlik güç rezervine sahip bu kronometreye in-house üretim Kalibre B20 hayat veriyor. Markanın mirasıyla doğrudan bağı olan ve aynı zamanda 21. yüzyıl moderliğine sahip olan Navitimer Super 8, Breitling’in efsanevi geleceğinin kusursuz bir şekilde vücut bulmuş halidir. 


 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.