• Arama

DS 7 CROSSBACK D-Marin Göcek’te

Türkiye’de Akdeniz sahillerinin, Ege kıyılarıyla buluştuğu noktada yat sahiplerine hizmet veren D-Marin Göcek, doğayla iç içe ortamında, Fransız lüksünü otomobille buluşturan DS 7 CROSSBACK’i ağırlıyor.

Haziran 2014’te lanse edilen DS Automobiles; cesur inovasyonlar, ileri teknolojiler ve üstün sürüş keyfi gibi kavramlarla müşterilerinin beğenisini kazanarak, Fransız otomobil endüstrisinde dinamik bir yaklaşım sergiliyor.

Yeni nesil DS modellerinin ilki olan DS 7 CROSSBACK; gövde orantıları, zarif tasarımı ve bünyesinde barındırdığı teknolojilerle Fransız lüks dünyasının en son ve en yeni temsilcisi.

İlhamını Paris’ten alan, avant-garde tasarıma ve ileri teknolojilere sahip bu sofistike SUV’un konforunu, 27 Ağustos’a kadar D-Marin Göcek’te test edebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.