• Arama

Ağustos Ayında Gidebileceğiniz Etkinlikler

Ağustos ayını tatil beldelerinde geçirmeyip şehirde kalacaklar için gidilebilecek birçok etkinlik seçeneği var. Programlarınızı yapmadan önce sizler için seçtiklerimize göz gezdirin!

Yoldan Çıkan Oyun


Mehmet Ergen tarafından Türkçe’ye çevrilip Lerzan Pamir tarafından yönetilen Yoldan Çıkan Oyun, bu kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alıyor. 1920’lerde yaşanan bir cinayetin üzerine kurulmuş oyunu, açık havanın keyifli atmosferinde soluksuz izleyeceksiniz.

Damdaki Kemancı


Broadway’in en uzun soluklu oyunlarından biri olan Damdaki Kemancı, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak oyunlardan. Rus Çarlığı dönemindeki gelenek ve devrim taraftarlarının siyasi çatışmalarını izleyeceğiniz oyun, açık havada bir başka güzel olacak. 7 Ağustos akşamına başka bir program yapmayın deriz!

Piraye


Tiyatro severler için oldukça etkileyici olacak oyun Nazım Hikmetin ölümsüz aşkı Piraye, 8 Ağustos günü Kadıköy Duru Sahnesinde oynanıyor. Ödüllü yönetmen ve aktör Murat Çidamlı’nın rejisörlüğünü ve oyunculuğunu üstlendiği oyun, Eylül Kuzgunbay’ın uyarlamasıyla sahne alıyor.

Ediz Hafızoğlu “Nazdrave 13”


Dört senedir lokal caz müzisyenlerini bir cruise gemisinde ağırlayarak, İstanbul Boğaz manzarası eşliğinde caz müzik dinleme fırsatı sunan Denizde Caz, 10 Ağustos akşamı Ediz Hafızoğlu ve grubunu konuk ediyor. Ajandanıza mutlaka alın!

Cesar Et Rosalie


Zorlu PSM Amfi’de gerçekleşen Fransız Film Gösterimleri’nde, bu ay radarınıza almanız gereken filmlerin başında Cesar Et Rosalie geliyor. 13 Ağustos’ta izleyebileceğiniz film, sinemadaki ilk rollerinden birini oynayan Isabelle Huppert ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sürükleyici bir aşk hikayesini konu alan yapım, sinema tarihinin kült filmleri arasında.


Oh Sees


Bugüne kadar 20 stüdyo albümüne imza atan ve renkli ve eğlenceli canlı performanslarıyla herkesin aklına kazınan müzik grubu Oh Sees, 28 Ağustos’ta ilk defa Türkiye’ye geliyor. Art punk, post punk, rock gibi türlerde bestelere sahip olan Oh Sees’in en can alıcı noktası, evlerinde ürettikleri bir takım deneysel seslerin müziklerinin içinde yer alması. Bu yaratıcı grubu mutlaka canlı izlemelisiniz.

Yeşilçam Film Gösterimi: Çöpçüler Kralı


Yine Zorlu PSM Amfi’de gerçekleşen Yeşilçam Film Gösterimleri kapsamında izleyebileceğiniz Çöpçüler Kralı ile nostalji yaşamaya hazır olun. Kemal Sunal, Şener Şen, Ayşen Gruda gibi büyük isimlerin yer aldığı film, 29 Ağustos’ta izleyicilerle buluşturulacak. Eskileri anacağınız, duygusal bir yaz akşamı yaşayacaksınız.

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.