• Arama

Jacob&Co’dan Yaza Özel Model

Jacob&Co. Baselworld 2017’de sportif, şık yaşam tarzını yansıtan Epic X Chrono koleksiyonu tanıtmıştı. Bu yıl ise aynı koleksiyon ailesinden yaz modellerini sürpriz olarak; İtalya, Sardunya’nın turkuaz rengi denizine ithafen sundu. Yazın canlılığını yansıtan tasarımı ile birbirinden etkili üç model sınırlı sayıda Summer Edition adı altında üretildi. Modeller, 47 mm çapında iskelet kasası ile güzelliğini gözler önüne seriyor. Üstün mekanizması kronograf fonksiyonuna sahip ve saniye göstergesi saat 9 konumunda yer alıyor. Saat 2 konumunda ise kronografını çalıştıran kırmızı baskı düğmesi bulunuyor.

Epix X Chrono, saat 10 yönünde bulunan kırmızı baskı ile aktive olarak geri sayışı ve döner bezel ile yaratıldı. Mekanizması kendinden kurum ve 48 saat güç rezerv özelliğine sahip. Kasa arkası ise çizilme ve darbelere dayanıklı safir kristal cam ile kaplı. Açık kasa olarak çalışılan mekanizması mavi mineral camdan görülebiliyor. Modelin en büyük ayrıcalığı, yapımında yüksek teknik materyaller kullanılması. Titanyumdan yapıldı ve seramik bezeli bulunuyor ayrıca mavi iç halkaya sahip. Vidalı kurma kolu 200 metreye kadar su direncini koruyor.

EC.313.29.PE.LL.G,101 adet limitli; Epic X Chrono Baguet Summer 2018 baget taşlı 2 modeli ise 3’er adet limitli olarak üretildi.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.