• Arama

Jimmy Choo Sonbahar Kış 2018 Kampanyası

Dünyaca ünlü modeller Joan Smalls, Lily Aldridgeve Rosie Huntington-Whiteley’in rol aldığı, Jimmy Choo Sonbahar Kış 2018 Kampanyası reklam filmi, Eylül ayı itibariyle yayınlanmaya başlayacak. 

Jimmy Choo’nun altın temalı Sonbahar Kış 2018 Kadın Koleksiyonu tanıtıldığı kampanyanın filmi, ünlü yönetmen Gordon von Steiner’in imzasını taşıyor. Ünlü modellerin, Sofi Tukker’ın sevilen ‘Bestfriend’ şarkısı eşiliğinde, rüya bir gardırobun önünde dans ederek hazırlandıkları eğlenceli film, büyük bir heyecanla bekleniyor.

 “Joan, Lily ve Rosie’nin ortak yönleri, cesur ve kendine güvenen Jimmy Choo kızı olmaları. Gerçek hayatta da iyi arkadaş olan ve birlikte nasıl eğleneceklerini bilen bu güzel kızların enerjisi, sete muhteşem bir atmosfer kattı, bu da hem filme, hem de fotoğraflara yansıdı” 

-Sandra Choi, Jimmy Choo Kreatif Direktörü

Jimmy Choo Sonbahar Kış 2018 Kadın Kampanyası’nın fotoğrafları ise ünlü fotoğrafçı Lachlan Baileytarafından çekildi. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.