• Arama

Son Dakika Tatil Alışverişi Önerileri

Yaz tatili bavulunuzu hazırlarken yanınıza alacağınız kıyafetler kadar akseusarlar da önemli. Bavulunuza alacağınız birbirinden şık ve stilinizi tamamlayacak parçalarla yeni kombin yorumları da yapabilirsiniz. Küpelerden sokak kültürünüzün olmazsa olmazı sneaker’lara kadar birçok parçayı bir araya getirdik. 

Küpelerle Işıltılı Sadelik Kazanın

Yaz aylarında aksesuar kullanımlarınızı minimuma indirin ve tercihinizi sade ve ışıltılı küpelerden yana kullanın. Bronz teniniz ile birlikte ışıldayacaksınız.

Güneş Gözlüğü ile Güneşle Barışın

Her yıl farklı modellerle geniş bir yelpazeye sahip olan güneş gözlüklerinin bu yılki favorilerini sizler için seçtik. Sizin favori modeliniz hangisi?

Hasır Şapkalarla Gölgenin Asaleti ile Tanışın

Hasır şapkalar plajların vazgeçilmezi olmakla birlikte, stilinizi tamamlayacak kilit parçalardan olmaya devam ediyor. 

Bir Plaj Klasiği Hasır Çantalardan Vazgeçmeyin

Hasır çantalar şu sıralar minimalist ve şık duruşlarıyla oldukça dikkat çekici ve bir o kadar trend! 

Favoriniz Olan Mayoya Yatırım Yapın

80’ler ve 90’ların vazgeçilmezi olan mayolar şimdilerde yeniden gündemde. Günümüz modasına ayak uyduran mayolar, farklı baskı teknikleri ve kesimlerle yeniden gözde olmayı başarıyor.

 Uzun Elbiselerde Etnik Rüzgara Kapılın

Tatilde olmazsa olmazınız olan parçalardan plaj elbiseleri şu sıralar etnik etkisine kapılmış durumda. Doğu’nun motifleri ve Batı’nın çizgileriyle birleşmiş olan bu elbiseler bavulunuza ekleyeceğiniz olmazsa olmazlardan.

Bir Sandaletle Gündüzden Geceye Geçin

Gündüzleri plajda vazgeçilmeziniz olan sandaletler, şıklıklarıyla geceleri de size eşlik ediyor. Yaz tatiliniz için bavulunuza eklemeniz gereken parçaların kilit aksesuarlarından biri olmaya aday sandaletler…

Gece İçin Özel Çantanızı Belirleyin

Artık minimalleşen dünyada tasarımcılar da bu durumu benimsemiş durumda. Minimalist çantalar kullanışlı olduğu kadar, gece gezmeleri içinde bir o kadar ideal.

Yüksek Topukları Yanınızdan Ayırmayın

Topuklu ayakkabılar bir kadının vazgeçilmezidir. Durum böyle olunca, tatil bavulumuz da onlara da yer ayırmadan olmaz. Gösterişli bir kadının en vazgeçilmez parçalarından olan topuklu ayakkabılar ile gecenin en gösterişlisi siz olun.

Şık Ve Rahat Olun

Sokak stiline ışık tutan sneaker’lar, tasarımcıların yorumlaması ve sokak ruhu ile bütünleşince rahat ve şık bir tamamlayıcı olabiliyor.

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.