• Arama

Reza 2018 Paris Couture Mücevher Koleksiyonu

1950’lerden beri dünya üzerindeki en nadide taşları toplayıp onları harikulade mücevherlere dönüştüren Reza, 2018 Paris Couture Mücevher Koleksiyonu’nu tanıttı.

 

Mücevherci bir ailenin oğlu olarak doğan Alexandre Reza tarafından kurulan ve şu an oğlu Olivier tarafından sürdürülen adanmışlık geleneği ile Reza, yine mükemmeli yaratmış.

Mont Blanc Manşet

7 bombeli kesim spinel ve 12.15 karatlık elmastan oluşan bilezik, beyaz altınla şekillendirildi.

Safir Küpeler

6 çakıl taşı şeklinde safir ile 2 bombeli kesim safir, 28 markiz kesim elmasla beyaz altın üzerine yerleştirildi.

İkili Yüzük

Biri 3.08 karat ve diğeri 3.59 karatlık elmasın etrafında dönen 30 konik elmas sarı ve beyaz altın üzerine işlendi.

Dikdörtgen Dönüşlü Yüzük

5.33 karatlı Kolombiya zümrütü ve 24 trapez kesim elmas, beyaz altın üzerine harikulade bir formla buluştu.

Lyhan Coeur Yüzük

Zambiya’nın kalp şeklindeki zümrütü ve 1.49 karatlık kalp şeklindeki elmas, beyaz altın üzerine yerleştirildi.

Kum Tepesindeki Safir Yüzük

İki damla kesim safir ile 6 yuvarlak kesim safir, elmaslardan bir tepenin üzerinde buluştu.

Kurdele Formlu Elmas Set

Kurdele formu verilen beyaz altınla şekillendirilen set, elmas kesimleri ve yerleştirmeleri ile ortaya çıkan harikulade bir kolye, bilezik ve yüzükten oluşuyor.

Damla Kolye

Damla kesim Burma safirinin başrolü oynadığı kolyede markiz kesim pembe elmaslar ile totalde 16.58 karat gelen elmaslar beyaz altın üzerine yerleştirildi.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.