• Arama

Lydia Courteille Mücevherleri Yumurtadan Çıktı

Lydia Courteille’in yeni koleksiyonu Procreation ile tanışın.

Yumurta mı tavuktan çıkar, tavuk mu yumurtadan? Lydia Courteille, zamanın kadim paradoksuna yeni koleksiyonu Procreation ile mizahi bir cevap veriyor.

Hayal gücü ile büyüleyici noktalara temas etmeyi başaran marka, doğal veya metaforik yollarla çatlayan yumurtalardan timsah, ördek, tavuk, kaplumbağa, kurbağa ve hatta tavşan ve iskelet çıkardı. Ne de olsa sonunda her şey, bir yaratımdan ibaretti.

Yumurtasında 13.75 karat safir ile yüzük bölgesinde 18k 28.39 gr. sarı altın, 0.79 karat beyaz elmas ve 13.75 karat sarı safir kullanılan parça.

016 karat yakut, 0.85 gr. tsavorite, 39 adet safir ile yüzüğünde 48.36 gr altın ve yakutlar, tsavorite ve safir kullanılan parça.

Elmaslar, totalde 8 karat gelen safirler ve tsavorit kullanılarak tasarlanan yüzük.

30.08 gr’ı yumurtada 30.08 gr’ı yüzükte altının, safirlerin ve tsavoritelerin kullanıldığı parça.

Siyah yıldız safirine olağanca ihtişamı ve muzipliği ile yer verilen tasarım; kahverengi elmaslar ve tsavorite taşları ön planda.

Elmaslar, safirler, tsavorite ve oniks ile hayata getirilen parça.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.