• Arama

de Grisogono 25. Yılını Özel Bir Koleksiyonla Kutluyor

de Grisogono’nunki dünya üzerindeki en etkileyici ve çarpıcı mücevherleri tasarlamak için tutkusunun ve yaratıcılığın iplerini bırakan nadide bir mücevhercinin hikayesi. 25 sene içinde her biri eşsiz ve sürprizlerle dolu parçalar ortaya çıkaran de Grisogono hacimleri, renkleri, zıtlıkları ve formları ile geçen bu zamanı karakterize edecek 25 göz alıcı yüksek mücevher parçasına dönüştürdü.

Fawaz Gruosi’nin hayal gücünden doğan parçalar biricik stilleri ve beklenmedik çarpıcılıkları ile de Grisogono’nun ruhunu oluşturuyor. Ve mücevherevi yeni 25. yıl koleksiyonu ile mücevher tutkunlarını kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Birbirini Saran Mücevherler

de Grisogono’nun tenin bir parçasıymışçasına hafif ve birbirini sararak sonsuzluğa gönderme yapan parçaları, kadınların dans eşleri gibi. Bu tutkuya davet eden türünün tek örneği parçalar elmas ve zümrütlerin ahengi ile ortaya çıktı.

Akdeniz’in Gölgeleri

Mücevher konusundaki uzmanlığını özgürce ve cömertçe ortaya koyan de Grisogono, yosun yeşilini ve Akdeniz’in maviliğini bir büyü gibi mavi safirlere, zümrütlere ve elmaslara işledi. Noktalı tasarımı ile sofistike bir görünüm veren parçalar, mücevherevinin kreatif direktörü rehberliğinde ve türünün ten örneği olacak şekilde yeniden tasarlandı.

Büyüleyici Dalgalanmalar

de Grisogono’nun alametifarikası, hareket efektini vermedeki oyuncu tavrında yatıyor. Siyahlaştırılmış pembe altın sahnesine kurulan bu oyunda başrol yakutların ve -kuşkusuz- elmasların.

Kesimlerle ve Renklerle Oynamak

Orijinal kesimleri tanıtmaya adanmış bu sette renk farklılıları da sonsuz kombinasyon kurulmasını mümkün kılıyor. Tüm taş kesimlerinin farklı yerleştirmelerle bir arada kullanıldığı parçalar damla kesim mücevherleri, baget kesim taşları ve merkezdeki taşı yücelten yerleştirmeleri öne çıkarıyor.

Geometrik Olarak Cüretkar, Zarif Biçimde Birleştirilmiş

İhtişamlı silüetleri sayesinde tek parçada tüm hissin verilebildiği de Grisogono yaratımları limitleri zorlayan, perspektifle oynayan, illüzyon yaratan, geometriyi kullanan ve alan bırakan karakterde. Türünün tek örneği bu parçalarsa safirlerin elmasla olan en cüretkar buluşması niteliğinde.

Söndürelemeyen Tutku Yangını

‘Mücevherlerin kraliçesi’ olarak bilinen yakutun hikayesi içinde Virgin Scarlet adlı 45.39 karatlık parça da yer alıyor. de Grisogono kapılarından 10 yıl önce giren bu ateş, koleksiyonlardaki en kıymetli parçanın da kaynağı oluyor. Mozambik yakutları ile ışıldayan bu parçalar da sınırsız tutkunun mücevhere dönüşmüş hali.

Aşırı Yoğunluğun Tüy Hafifliğindeki İfadesi

Mücevher kutusunda olanlar bilir; de Grisogono yaratımlarını fark etmemek mümkün değildir, yine de takıldıkları zaman vücudunuzla bütünleşir ve adeta üzerinize tasarlanmış hissi verir. Dantel gibi işlenen zümrütlerin ve beyaz altınların zarafeti de işte burada yatıyor.

Elmasın Işık ve Gölge Oyunu

Tıpkı mükemmel eyeliner’ı çekmenin makyajın etkisini belirlemesi gibi, merkezdeki taşın yoğunluğunu belirlemek de mücevherin dengesini etkiliyor. de Grisogono için siyah elmasların bu gizemli ve büyüleyici yanı tam da bunu ifade ediyor. Bu zamansız koyu renk taş öyle ustalıkla işleniyor ki elmaslarla, yakutlarla ve zümrütlerle bir arada kullanıldığında çarpıcı bir zıtlık ve olağanüstü bir güzellik ortaya çıkarıyor.

Hareket Özgürlüğü

Zamanda asla donmayan ve her zaman imkansıza ulaşmayı hedefleyen de Grisogono, özgürlük arzusunu mücevherlerindeki güçlü tasarım anlayışına yansıtıyor. Pembe safirler ve elmaslarla yaratılan bu set, madde ve ışık arasındaki uyumla harikulade bir hareket hissi doğuruyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.