• Arama

Dünyanın İlk Tılsım Mücevher Markası Bee Goddess

İlham gücünü M.Ö 7500 yıllarında Anadolu’da doğan ve Arı Tanrıça olarak bilinen tanrıçadan alan Bee Goddess; felsefi, mitolojik, spritüel sembollerle şekillendirdiği takı tasarımlarıyla kişilerin içindeki gücü ve duyguları harekete geçiriyor. Sembollerin anlamını ve gücünü taşıyan Bee Goddess’ı, kurucusu Ece Şirin anlattı.

Senin 2008’de yoğunlaştığın, spritüel ve tılsımı olan mücevherler şu an dünyanın dört bir yanından farklı markaların öne çıkmaya çalıtışğı bir konsept. Nasıl oldu da ilklerden biri sen oldun?

Bee Goddess dünyanın ilk tılsım mücevher markası. Hayat yolculuğumu manevi arayışlarım doğrultusunda yönlendirdim. Kendi öz cevherimin ışığına kavuşma yolunda Bee Goddess’ın arketipsel tılsımları ile tanıştım ve onları tüm dünya ile paylaşmak istedim. Bu yüzden de Telegraph Luxury bana Londra’da “ Yılın En Vizyoner Mücevher Tasarımcısı” ünvanını verdi. 

 

 

Yeni tasarımlar için ilham  sana nasıl geliyor?

Kelimelerle ifade edilecek bir şey değil. En basite indirgeyecek olsam bir ses fısıldıyor diyebilirim.

Son 10 yılda hem hayatında hem de mücevherlerinde neler değişti?

Hayatım maddi ve manevi olarak zenginleşti. Birçok hayalim gerçek oldu. Aradığım aşkı buldum, işlerim büyüdü, yaptığım işle ilgili birçok ödül kazandım.  Dünyanın lüks tüketiminin nabzını tutan Harrods içinde en çok satan mücevher markaları arasındayım. Amerika’nın en prestijli alışveriş caddesi olan Palm Beach, Worth Avenue’da Bee Goddess mağazası açtık.  Hem tasarımcı olarak, hem de iş sahibi olarak kendime çok daha fazla güveniyorum.  Hep arzuladığım iç huzuruna çok daha yaklaştım. 

Hayatının sonuna kadar sadece bir tek Bee Goddess mücevheri taksan bu hangisi olurdu?

İlk tasarımım Ay tanrıçası, mükemmel kadın Artemis.

Bee Goddess  tasarımlarını görmek istediğin ünlü isim kim?

Kraliçe Elizabeth!

Gelecek hayallerinde neler var?

Yeni koleksiyonlar ve yeni noktalar ile daha fazla ışıldamak. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.