• Arama

Elmasların Kralından Harikulade Bir Miras: Winston Legacy

1932 senesinde kurulduğundan beri dünyadaki en özel elmasları sunmakla gurur duyan Harry Winston mücevherevi, kendini bu harikulade taşlara olan tutkuya adadı. Dünyanın en ünlü ve en çok arzulanan elmaslarının üçte birinden fazlasına sahip olan Harry Winston’un Elmasların Kralı olarak anılması da boşuna değil.

Harry Winston mücevherevi 2013 senesinde 101.73 karatlık damla kesim elması ile son derece seçkin ve nadide bir parçaya imza atarak buna Winston Legacy adını verdi. Christie’s müzayedeevi tarafından ‘açık artırmalarda satılan en mükemmel elmas’ olarak tanımlanan parça, Elmasların Kralı’nın da mirasını onore edecek nitelikteydi. O tarihten itibarense belli bir karatın üzerindeki damla kesim elmas tasarımlar bir koleksiyonun çatısı altında toplandı: Legacy Koleksiyonu.

Winston arşivlerinin ve mücevherevinin en çok sevilen motiflerinin bir tasarımda buluştuğu seri, merkezinde kusursuz bir elmasın yer aldığı kusursuz işçilik ve inovasyonun eseri.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.