• Arama

Fotoğraf Sanatçılarının Gözünden Aston Martin

Efsanevi otomobil ve sürat teknesi tasarımlarıyla dünyanın en ünlü markalarının başını çeken Aston Martin, Aston Martin The Book kitabını piyasaya sürdü. 2013 yılında 100. yılına özel çıkardığı kitabıyla çok ses getiren marka, şimdi ise araba modellerinin farklı bakış açılarından incelenebilmesi için 11 fotoğraf sanatçısı ile iş birliği yaptı.

Aralarında Bryan Adams, Jason Bell, Grek White, Ellen Von Unwerth gibi başarılı isimlerin bulunduğu bu 11 fotoğraf sanatçısı, kendilerine markanın birer ikonik modelini seçti. Seçtikleri modeli inceleyip kitaba özel çekimler yaparak, okurlara farklı bakış açıları sundu.

Bryan Adams’ın, “Fotoğrafçılıkta önemli olan farklı bir perspektifle yeni bir açı bulmaktır,” sözlerinden bu kitabın otomobil tutkunları için önemli bir yere sahip olacağını net bir şekilde anlıyoruz.

Markanın tarihini, kurucuları Robert Bamford ve Lionel Martin’i ve markanın kuruluşuyla beraber gelişen otomobil kültürünü de işleyen Aston Martin The Book, iki kapak tasarımıyla yayınlandı.

Standart siyah kaplı ve siyah deri kaplı seçenekleri bulunan kitabı, internet sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.