• Arama

Chanel 2018 Sonbahar/Kış Makyaj Koleksiyonu

Aynaya her baktığınızda Gabrielle Chanel’in şu sözünü anımsayın:

“Güzellik, kendiniz olmaya karar verdiğiniz an başlar.”

Renklerle örülü bir dünyanın zengin sınırlarının derinliklerine inerek Chanel bünyesinde dokuz güzellik koleksiyonuna imza atan Lucia Pica, bu kez duygusal ve görsel yoğunluğu ile mat yüzeyler yaratan ve kışkırtıcı tonlarla feminen hisleri uyandıran bir seri ile karşımızda: Chanel 2018 Sonbahar/Kış makyaj koleksiyonu APOTHEOSIS, LE MAT DE CHANEL.

Kadının iç ve dış dünyası arasındaki dengeyi yakalayan renk paleti, topraksı ve sonbahara dair tonları kadifemsi bir dokuyla buluştururken imzası niteliğindeki provokatif kırmızıyı da es geçmemiş.

Gözler

Tıpkı resim yaparkenki gibi, belli duyguları uyandırmak için mat pigmentler kullanılmış. Zengin ve derin kahverengi, uçuk leylak ve güçlü mavi bu serinin temel taşları.

Daha canlı bir görünüm için kremsi bir dokuya ulaştırılan göz kalemleri ise siyah, bej ve metalik mavi gri tonlarında.

Dudaklar

Sonbaharı daha güçlü ve belirgin bir duyguyla ve gösterişli, ekstrem dudaklarla selamlamak isteyen kadınlar için 6 yeni tondaki rujlar kremsi dokusu sayesinde dudaklarınızda neredeyse eriyerek görünümünüzle bütünleşiyor.

Yüz

Makyaj koleksiyonunu zıtlıklar üzerine kuran Pica, derinlik hissini artırmak için ışıltılı bir yüz hayal etmiş. Bu da ortaya canlı pembe bir allık çıkarmış.

Tırnaklar

Dinginliğin ihtişamlı tarafını gözler önüne seren koleksiyon, iki yeni mat tonda oje sunuyor; esrarengiz kırmızı ve zengin bordo. 

Gecenin Büyüsü: Chanel 2018 Göz Makyajı Koleksiyonu

 

Güneş battığında zamanla, uzayla, duygularla ve ışıkla yeni ve bambaşka bir ilişki kurulur. Gölgeyi ışığa, ışığı gölgeye dönüştüren bu yapay neon ışıklar ve hüzmeler yepyeni bir dünya yaratır.

Bu dünyanın ardındaki gizemden ve yoğunluktan ilham alan Lucia Pica, Chanel 2018 göz makyajı koleksiyonu için bu tonları keşfetmiş.

Kalem Far

Chanel için de bir ilk olan seri, ipeksi dokusu sayesinde hem ince hem de kalın hareketlere uyum sağlıyor. Blok renk uygulaması için de ideal olan bu yeni ürün, göz kapağına hale etkisi vermek için ideal.

Dörtlü Far

Dörtlü far paletlerine iki yeni ton ailesi eklendi. Kat kat ton vermeyi daha etkili hale getiren paletler bizzat Lucia Pica tarafından oluşturuldu.

Tekli Far

Kremsi veya pudramsı, may veya parlak… Her versiyonu ile gecenin en çarpıcı gölgelerini ve ışıklarını yakalamayı başaran ürünler kullanım açısından da son derece cezbedici.

Far Bazı

Göz kapaklarını yumuşatan ve makyajda daha iyi bir sonuç elde etmeyi sağlayan far bazı, peygamber çiçeği özü ve gliserin içeren bir jel. Kırışıklıkları doldurarak farın çizgiler arasında birikmemesini sağlayan ürün, renklerin de daha belirgin görünmesini sağlıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.