• Arama

Four Seasons ile Lüks Dünya Turu

Dünya’nın en lüks otel zincirlerinden biri olan Four Seasons Hotels and Resorts, 2019 yılında kendine özel uçağıyla “World of Adventures” adında bir dünya turu yapacağının haberini verdi. Bu dünya turlarına ilk olarak 2012 yılında başlayan otel, uçak ve yolcu kapasitesini artırarak gittikçe daha yüksek konforda bir tur sunmaya başladı.

23 Ekim 2019’da başlayıp 15 Kasım 2019 tarihine kadar sürecek 24 günlük turun içerisinde, 8 destinasyon bulunuyor. Sırasıyla Seattle, Kyoto, Bali, Seyşeller, Ruanda, Marakeş, Bogota, Galapagos Adaları ve Miami’ye gidecek olan lüks uçak, misafirlerinin en rahat edecekleri şekilde dizayn edilmiş. Geniş aralıklı yatırılabilen koltukları, geniş lavaboları, internet bağlantısı, kişiye özel verilen iPad’leri, yine kişiye özel verilen dışarıdan ses geçirmeyen kulaklıkları, lezzetli yemekleri ve güler yüzlü ekibiyle, kendinizi oteldeki kadar rahat hissedeceksiniz.

Amerika, Asya ve Afrika kıtalarının en güzel lokasyonlarını görme şansını yüksek konforda sunan turda, Galapagos Adaları’nı 3 gün boyunca Four Seasons özel gemisiyle gezeceksiniz. Dünyanın en iyi sahillerine sahip olan Bali ve Seyşeller’i keşfedip, Ruanda’ya giderek gorilleri yaşamını yakından görme şansı yakalayacaksınız. Marakeş’in egzotik yerlerinde gezip oraya özel tekstil alışverişi yapabileceksiniz. Ayrıca Amerika’nın güneyinde bulunan Bogota’da, Latin dansları dersine gidebilecek, oraya ait meşhur “Paloquemao” pazarını gezebilecek ve Kolombiya kahvesinin nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz!

Çok yönlü bir gezi olan “World of Adventures” kişi başı her şey dahil 143.000 Dolar. Yerinizi ayırtmanız için sitede bulunan “book your seat” kısmındaki bilgileri doldurmanız yeterli.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.