• Arama

Teknoloji Tutkunları İçin Alabileceğiniz En İyi Hediyeler

Teknoloji tutkunları hemen her gelişmeden haberdar olsa da gelişimin hızına bütçesel olarak yetişememeleri ihtimaller dahilindedir. Bu noktada devreye giren siz olun ve teknolojisever eşinize/dostunuza çağının en iyisini hediye edin.

Oyun tutkunları için PlayStation 4 PRO

 

Oyun ve eğlence deneyimi dendiğinde akla ilk gelen PlayStation’un son harikası, PlayStation 4 PRO. Daha hızlı, daha güçlü ve 4K oyunları destekleyen bu edisyon, çok daha canlı renkler ve olağanüstü gerçeklikte grafikler sunuyor. Hediyenizin yanına planlayacağınız oyun geceleri için takvim de eklemeyi ihmal etmeyin.

Maceraperestler için GoPro HERO6

 

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmenin yanı sıra maceraya gözü kapalı atlayan ve deneyimlerini kayıt altına almak isteyen sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçuracak bir hediye arıyorsanız, GoPro HERO6’yı hemen paketletmeye başlayın. 12 MP kamerası, dokunmatik ekranı, 10 metreye kadar su geçirmezlik ve sesli kontrol özellikleri ile bu ufacık cihaz, unutulmaz hikayeleri kayıt altına almakta birebir.

Evde asistana ihtiyacı olanlar için Amazon Echo Dot

Eğer hediye alırken fonksiyonelliğe maksimum önem veriyorsanız, şanslısınız. Zira hem sizi hem de hediyeyi vereceğiniz kişiyi sevindirecek teknolojik cihaz, Amazon Echo Dot. Ses komuta sistemiyle çalışan ve yapay zeka sayesinde iletişime geçen Echo Dot, kullandığınız hemen her akıllı cihazla veya uygulamayla etkileşime geçebiliyor; evdeki ışıkları, televizyonu, garaj kapılarını, kilitleri kontrol edebiliyor; mesajlarınızı ve gazetenizi okuyabiliyor; yatak odanızda alarm, mutfağınızda asistan oluyor. Bu özellikleri okuduktan sonra kendiniz için de bir tane sipariş vermek isteyebilirsiniz.

Gerçekliği sanal boyutta yaşayanlar için Oculus Rift

 

Eğer teknoloji tutkunu eşiniz/dostunuz gerçeklik algısını bir üst seviyeye çoktan çıkarmış ve deneyim düzeyini ‘upgrade’ etmişse, ona verebileceğiniz en iyi hediye Oculus Rift olacaktır. Sezgisel kontrol kumandası sayesinde sanal gerçeklikteki deneyimi birebir yaşama fırsatı veren cihaz, başlığı, kumandaları ve iki sensörü ile beraber geliyor. Altı derecelik bir hareket özgürlüğüyle tüm oda deneyimlerini tamamen desteklediğini de ekleyelim.

Yoğun iş temposu olanlar için Apple Watch Series 3

 

Akıllı aktivite koçluğu, gelişmiş kalp atış hızı uygulaması, doğrudan erişilebilir favori çalma listesi, yerleşik altimetre, daha duyarlı Siri deneyimi ile her zamankinden daha aktif, motive ve bağlantıda kalmayı sağlayan Apple Watch Series 3, kendisinin en iyisi.

Performansı sanatla birleştiren Jaguar otomobillerinin ayrıcalıklı dünyası ile ilgili haberler için üye olun!

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.