• Arama

Her Erkeğin İhtiyacı Olan 14 Teknolojik Cihaz

Bilge bir adamın (tahminen) zamanında dediği gibi, bir iş için doğru aletlere sahip olmak, o işi bitirmenin yarısıdır. Tabi günümüz koşullarında bahsettiğimiz aletler birkaç tornavidanın ve çekicin çok ötesinde; günlük hayatı kolaylaştırmaya yönelik tasarlanmış elektronik cihazlar, uygulamalar ve  ufak tefek şeyler gibi devasa bir küme. Öyle ki her erkeğin evinde, çantasında, yatak odasına, mutfağında, ofisinde, spor çantasında ve banyosunda olması gereken kilit teknolojik cihazlar var.

Evde

Robotların ütümüzü yapacağı veya retina tarayıcıların kapı kollarının yerini alacağı günler için bekleyedururken evde hayat kurtaracak zaruri teknolojik cihazlara göz atalım.

Akıllı Hoparlör

Evdeki gelişkin teknolojinin merkezinde akıllı hoparlörler yatıyor. Amazon Echo’dan Apple HomePod’a bu küçük-fakat-konuşan makinalar sadece müzik çalmakla kalmıyor; günlüğünüzü tutuyor, kahve makinanızı çalıştırıyor ve sizin için pizza sipariş ediyor.

Robot Süpürge

Evinizde sessizce dolaşıp tozu, kiri, evcil hayvan tüylerini temizeleyen bir cihaz, her erkeği mutlu eder. Akıllı sensörleri ile evdeki eşyaların yerini bir kez öğrendikten sonra size tekrar neyin nerede olduğunu sormuyor bile.

Çantada

Modern teknolojinin güzelliği, her şeyin küçük ve taşınabilir olmasında yatıyor. 21. yüzyıl erkeğine de dijital dünyaya ayak uydurmak için ufak bir yatırım yapmak kalıyor.

Ses Geçirmeyen Kulaklık

Duyduğu ses kalitesinden feragat etmeksizin etrafındaki insanları rahatsız etmeden müzik dinlemek isteyen erkeklerin çantalarının vazgeçilmezi, ses geçirmeyen kulaklık.

Elektronik Okuyucu

Kitap okuma alışkanlığına teknolojinin getirdiği en hafif çözümlerden elektronik okuyucu, yanında en sevdiği kitapları kolayca taşımak isteyen erkeklerin çantalarından eksik olmamalı.

Yatak Odasında

Pek çok erkek telefon alarmı ile açılan uykulu gözlerden ve onun getirdiği sabah mahmurluğundan muzdarip. Bunun çaresi ise kaliteli uyku ve sağlıklı bir uyanma yöntemi kuşkusuz.

Uyandırma Işığı

Sarı ışığı yavaşça yaymaya başlayıp doğal güneş ışığı etkisi veren ve bu sayede daha dengeli ve dinlenmiş uyanmanızı sağlayan uyandırma ışığına komodininizin üzerinde yer açmanızı öneririz.

Akıllı Termostat

Vücut ısınızı ve oda sıcaklığını dengeleyerek terlemeden veya üşümeden dingin bir uyku uyumanız, akıllı termostat ile gayet mümkün.

Mutfakta

Belki çok iyi bir aşçı olmayabilirsiniz, yine de yaşamsal fonksiyonlarınızı aksatmamak için mutfakta vakit geçirmeniz şart. O vakti en etkili şekilde kullanmaksa yine sizin elinizde. Nasıl mı?

Kahve Makinası

Gerçekten iyi kahve olmadan dünya nasıl bir olurdu? Kuşkusuz yorgun ve bitkin. Filtreliden kapsüllüye, ideal kahvenizi hazırlayacak bir mutfak yardımcısına ihtiyacınız olduğundan şüphemiz yok.

Sıkacak

Meyve ve sebzeleri sıvı olarak tüketmenin trend olduğu bu çağda siz de her boyutta ve formda tasarlanan seçenekler arasından ihtiyacınıza yönelik olanı seçebilirsiniz.

Ofiste

İş yerindeki günlerinizi daha organize ve daha az stresli geçirmenin yolu, teknolojik cihazlara teslim olmaktan geçiyor.

Şarj Ünitesi

Teknolojik cihazlara olunduğu kadar şarjlara da bağımlılığın yüksek boyutlara geldiği günlerde, bir şarj ünitesi hayatınızın olmazsa olmazı olabilir. Siz işinizi yaparken bırakın teknoloji de kendi işini yapsın; hayatınızı kolaylaştırsın.

Dijital Kağıt

Teknolojinin çok ileri gittiğini ve geleceğin ofis kırtasiyelerinin yerini alacağını düşünüyorsanız, yanılmıyorsunuz. Zira analog notları dijital formata dönüştüren bir gelecekten söz ediyoruz.

Sporda

Bizi daha hızlı, fit ve formda kılmak için tasarlanan teknolojik cihazlara spor çantanızda yer açın.

Fitness Saati

Adımlarınızı sayan, kalp atışınızı takip eden ve kardiyo seviyenizi belirleyen bu cihazı bileğinize bir kez taktığınızda, o motivasyonla, her zamankinden daha sıkı çalışacağınızı da garanti edebiliriz.

Kablosuz Kulaklık

Klasik kulaklıkların kablolarının dolanması veya kulağınızdan düşmesi sorununu bir kenara bırakmanızı sağlayacak yeni oyuncağınızla tanışın.

Banyoda

Teknoloji ve kişisel bakım, el ele yürüyen ikililerden. Bu da demek oluyor ki daha az zaman harcayarak daha yakışıklı ve iyi görünmeniz mümkün.

Sakal Düzeltici

Sık sık berbere gidip ne istediğinizi anlatmaya çalışmaktansa farklı uzunluk verme ve farklı açıda kesme gibi birçok özelliğe sahip makinalardan birine yatırım yapabilirsiniz.

Akıllı Diş Fırçası

Diş fırçalamak artık fırçaya macun sıkmanın çok ötesinde. Zira akıllı telefonunuzdan uygulamasına girerek gerçek zamanlı olarak fırçalama sürecini görebileceğiniz ve size kişisel geri dönüş veren bir diş fırçası ile karşı karşıyayız.

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.