• Arama

150 Dolardan Başlayan Fiyatlarla Tiffany Efsanesinin Bir Parçası Olun

Dünyanın en önemli mücevher evlerinden Tiffany & Co. ile ¨Tiffany’de Kahvaltı¨ filmiyle belki ilk kez tanıştınız ama aslında markanın geçmişi çok daha eskiye dayanıyor. 1837 yılında Charles Lewis Tiffany tarafından New York’ta kurulan Tiffany & Co. ihtişamın ve stilin tanımlayıcısı. Mavi kutusuyla her kadına hayaller kurduran, uğruna filmler yapılan Tiffany efsanesinin bir parçası olmak, kendinizi Audrey Hepburn gibi hissederken, stil ikonu olmanızı sağlayacak tasarımlarla mücevher kutunuzu zenginleştirmeniz mümkün hem de 150 dolardan başlayan fiyatlarla...

Atlas Koleksiyonu

Tiffany

Yıllardır lüksün ve kalitenin rakipsiz simgesi olan Tiffany & Co’nun zarafeti ve sadeliği birlikte harmanladığı tasarımlar, markanın en önemli koleksiyonlarındandır. Mitolojiye göre Zeus’un cezalandırarak sırtında dünyayı taşımaya mecbur kıldığı Tanrı Atlas’ın, New York’taki ikonik Tiffany butiğinin girişinde yer alan heykeli, bir saati sırtlamıştır. Koleksiyonun nereden geldiğine dair bir vurgu niteliğinde olan bu heykelden yola çıkan tasarımlar; Roma rakamlarıyla oldukça zarif ve kendine has bir tarzı ile sizi Tiffany ile bütünleştirmeye yeter.

Atlas kolye

580 USD

Atlas yüzük

240 USD

Atlas yüzük

1040 USD

Keys Koleksiyonu

tiffany

Kalbinizin kapılarını açmak için sadece ¨Keys¨ size yeter! 1871 yılındaki Tiffany arşivlerine doğru yola çıkarak, eski bir anahtar tasarımından esinlenerek yaratılan koleksiyon, dünyaya cezbedici bir davetiye olarak gönderilmiştir. Kadınlar daha büyük emelleri gerçekleştirmeye devam ettikçe, hayallerine ulaştıkları andaki limitsiz mutluluk, Tiffany Keys’in yaratılmasına etken olmuştur. Ayrıca bu tasarımlar, Tiffany’nin yıllardır devam eden ¨Stil Efsanesidir¨ kampanyasında, her ana uygun ¨key¨ ile anahtar bir rol oynayarak da hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline gelmeyi hedeflemiştir.,

Keys kolye ucu

680 USD

Keys kolye ucu

420 USD

Keys kolye ucu

270 USD

Loving Heart Koleksiyonu

Dünyanın en çok takdir edilen mücevher tasarımcısı ve moda ikonlarından biri olan Pablo Picasso gibi bir dehanın kızı olmanın çok ötesine geçen Paloma Picasso tasarımlarını kendi boynunuzda görmek ister misiniz? Çocukluğunu sanatkarlar ve dönemin heyecan verici entelektüel hayatı içinde geçiren Picasso’nun sadece ismi bile heyecanlandırmaya yetiyor. İlk kez 1979 yılında Tiffany & Co ile bir araya gelen tasarımcı, birbirinden güzel koleksiyonlar yaratmıştır ve cömertliğin ve nezaketin sembolü olan Loving Heart, tasarımcının en başarılı koleksiyonlarından biridir. Zarafet, aşk ve romantizm üçlemesinde kaybolmuş, kalbin altındaki X biçiminde uzantıyla sevgi dolu minik bir öpücüğü simgeleyen tasarımlar, bu üçgene sizi de davet ediyor.

T Koleksiyonu

tiffany

Tiffany’nin çığır açan koleksiyonu ¨T¨, sizi hayallerinizin ötesinde bir yolculuğa çıkarıyor. Yeni ve önemli bir sayfanın açılışını temsil eden T Koleksiyonu, yeni çağın modern ikonu olarak sizinle bütünleşmeyi bekliyor. Modern hayatın New York’un içinden akıp; sanat ve kültürü dünyaya yayan enerjisi için bir sembol yaratmak amacıyla yaratılan bu modeller,  Amerikan tasarımının berraklık, hafiflik ve özgür ruhunu en güzel şekilde yansıtıyor.

T kolye

780 USD

T yüzük

900 USD

T bilezik

780 USD

HardWear Koleksiyonu

tiffany

Yıllardır Tiffany ile özdeşleşen bir isim olarak düşünülen Audrey Hepburn’ün modern hali Lady Gaga olarak reklamı çıkan Hardwear Koleksiyonu, herkesin aklında bu reklam filmiyle kazındı. İlhamını markanın 1971 yılına ait arşivlerinde bulunan unisex bir bilezikten alarak ortaya çıkan Hardwear Koleksiyonu, küpeler kolyeler yüzükler ve bileziklerden oluşuyor. New York caddelerinin enerjisini, gücünü ve özgünlüğünü yansıtan koleksiyonun ana teması, kendine güvenen, güzel, akıllı ve orijinal olmasıyla fark yaratan kadınlar. 18 karat altın ve değerli gümüş parçalarla saflığın da simgesi olan bu tasarımlar, hayallerinizi süslemenin ötesine geçebilir.

 

¨New York’ta, en iyi şeyin Tiffany olduğunu bilerek doğarsınız. Tiffany gerçekten ikonik bir marka ve zamansız Amerikan mücevherinin en iyi temsilcisi."

-Lady Gaga

Infinity Koleksiyonu

tiffany

1655’te eski Yunan ve Hint köklerinden gelerek ilk kez tanıtılan sonsuzluk sembolü, Tiffany’nin Infinity Koleksiyonu’nun öncüsü olmuştur. Herkesin sonsuza kadar sürmesini istediği aşkını, sonsuzluk sembolüyle (∞) boynunda, bileğinde ya da parmağında en zarif şekilde taşımasına imkan sağlayan Tiffany’ye minnettar olmamak kaçınılmaz. 

Bean Koleksiyonu

tiffany

Yaşamın başlangıcını sembol olarak tasarlayan Bean Koleksiyonu içerisinde derin anlamlara dalmanız mümkün. Hassas ve pürüzsüz biçimi, kavisli ve elegan şekli ile genellikle yeni iş, evlilik ve doğum gibi başlangıçları temel alan kutlamalarda tercih edilen bir koleksiyondur. 1974 yılından beri Tiffany ile çalışan Elsa Perretti’nin bu koleksiyonu, hayatın anlamını tekrar gözden geçirmenize sebep olabilir.

Bean kolye

270 USD

Bean yüzük

240 USD

Open Heart Koleksiyonu

Heykelsi dizaynları ile mücevher dünyasında devrim yaratan Elsa Perretti’nin; 20. Yüzyılın en önemli sanatçılarından Henry Moore’un bir heykelinden ilham alarak yarattığı koleksiyon, tam anlamıyla bir arzu nesnesi. Bir zamanlar Tiffany’nin başında bulunan Mr. Kalich’in nişanlısı için hazırladığı Open Heart modeliyle ilk kez tanınan tasarımlar, daha sonra Elsa Perretti’nin mükemmel yaratıcılığıyla koleksiyon haline geldi. 

Olive Leaf Koleksiyonu

tiffany

Aşka doğrudan gönderme yapan Olive Leaf Koleksiyonu, Paloma Picasso imzası taşıyor. Olive Leaf, Paloma Picasso’nun evinde ¨sığınağım, huzur bulduğum yer¨ diyerek tanımladığı bahçesindeki zeytin ağacı yapraklarının rüzgarla dans eder gibi titremesi ve yapraklara gelen güneş ışıklarının yansımalarından etkilendiği; hatta aynı zamanda ağzında zeytin dalını taşıyan güvercinden de esinlenerek hazırladığı en son koleksiyondur. Barış ve bereket anlamına gelen zeytin dalıyla hazırlanmış bu tasarımlar, doğanın mücevhere mükemmel şekilde yansımasıdır. Paloma Picasso’nun bu muhteşem koleksiyonu, hayatınıza barış ve bereketi çağırmanın belki de en zarif ve şık şeklidir..

Return to Tiffany Koleksiyonu

Canlı renkleri ile zamansız ve biricik tasarımların buluştuğu Return to Tiffany koleksiyonu, ilk defa 1969 lanse edilmiş ve her bir ürünün üzerinde özgün bir numara mevcut.  ¨Please Return to Tiffany & Co. New York¨ ¨Lütfen Tiffany & Co New York’a Geri Gönderin¨ yazan tasarımlar kaybolursa, sahibi ile NY Tiffany mağazasında yeniden buluşulacağına inanılıyor. 

Graffiti Koleksiyonu

tiffany

Mektuplardaki Xs sembolünün anlam kazandığı koleksiyon… Palome Picasso, gittiği bir yaz okulunda kızların mektuplarının sonuna eklediği Xs (öpücük) sembolünden etkilenerek, gençlere hitap edebilmek için Graffiti Koleksiyonu’nu yarattı. Kendi el yazısının birebir kopyası olan koleksiyon, anlamı gibi her genç kızın kalbindeki gizli sırları yansıtıyor.

1837 Koleksiyonu

Bir mücevher efsanesi olarak, kendine özgü mavisiyle her kadının kalbinde yer edinen Tiffany’nin kuruluş yılı olan 1837’ye zarif kıvrımlar ve hatlarla gönderme yapan koleksiyon, mücevher evinin en kültlerinden. İç içe geçen tasarımlarıyla insanda sonsuzluk hissi yarattığı ise yadsınamaz bir gerçek. 

1837 kolye

350 USD

1837 kolye

310 USD

1837 bilezik

290 USD

Tüm tasarımlar Zorlu AVM Tiffany & Co. butiğinden seçilmiştir.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.