• Arama

Yolculukta Dinlenebilecek Yeni Nesil Şarkılar

Spor otomobillerde kullanılan AWD teknolojisi, benzinli ve dizel Ingenium motorları ve 5 kapılı tasarımı ile mükemmel bir uzun yol deneyimi vadeden Jaguar E-PACE ile yolculuğunuzu daha hareketli ve dinamik kılmak için bir müzik listesi hazırladık. Keyifli yolculuklar dileriz!

Childish Gambino, This Is America

Listelere gireli henüz 2 hafta olmasına rağmen ilk sıradaki yerini kaptırmayan Donald Glover, nam-ı diğer Childish Gambino, son teklisinde Amerika’daki silahlanmaya ve ırkçılığa dikkat çekiyor.

 

Drake, Nice For What

Dört hafta boyunca listelerin ilk sırasından inmeyen Drake’nin son teklisi, bir marş gibi dilinize takılma ihtimali yüksek şarkılardan.

 

Bebe Rexha & Florida Georgia Line, Meant To Be

Yolda geçen klibi ile de kesintisiz bir yolculuğa davet eden şarkı, pop ve country’nin harikulade birlikteliğinin notalara yansıması denebilir.

 

Ariana Grande, No Tears Left To Cry

Dördüncü stüdyo albümü Sweetener’de yer alan ve ilk kez bir ödül töreni performansı ile duyulan şarkının temposu da tıpkı yol gibi; yavaş başlayıp alıştıkça açılıyor ve hızlanıyor.

 

Imagine Dragons, Whatever It Takes

Radioactive ile gönüllere taht kurarak çalma listelerindeki yerini her daim garanti altına alan Imagine Dragons’tan ne pahasına olursa olsun yolda size eşlik edecek bir şarkı daha; Whatever It Takes.

 

The Weeknd & Kendrick Lamar, Pray For Me

Marvel Studios’un son harikası Black Panther filmi için bir araya gelen The Weeknd ve Kendrick Lamar, kendinizi Wakanda’nın uçsuz bucaksız topraklarında hissetmenizi sağlayacak.

 

Cardi B, Bad Bunny & J Balvin, I Like It

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden Cardi B, yanına Bad Bunny ve J Balvin’i de alarak Pete Rodriguez’in 1967 tarihli hit şarkısına yepyeni bir yorum kazandırdı.

 

 

Dua Lipa, New Rules

Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid ile Liverpool arasında oynanan dev final öncesi de sahne alan Dua Lipa, koyduğu yeni kuralları ile yol listenizin olmazsa olmazlarından.

 

Calvin Harris & Dua Lipa, One Kiss

Dua Lipa’dan bahsetmişken eşlik ettiği tempo dozu yüksek bir şarkıyı daha listeye eklemeden olmaz. Özellikle içinde bir de Calvin Harris varsa…

 

Foster The People, Sit Next To Me

Amerikalı grubun üçüncü stüdyo albümü Sacred Hearts’ın üçüncü parçası, yolculukta size eşlik eden kişi ile keyifle eşlik edebileceğiniz türden.

 

Martin Garrix & Loopers, Game Over

Loopers’la ortaklığı sonucu ortaya çıkan ve ilk kez Garrix’in Tomorrowland 2017 setinde dinleyicisi ile buluşan electro-house tınılı parça, çalma listenizin tekrar tekrar dinleneceklerinden.

 

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.