• Arama

Dünyanın En Uzun Gemi Yolculuğu

Viking Cruises dünyanın en uzun gemi turu yapacağının duyurusunu geçtiğimiz günlerde yaptı. 245 gün sürecek tur, 31 Ağustos 2019’da başlayıp 2 Mayıs 2020’de sona erecek. Londra Greenwich’ten başlayıp 6 kıta, 59 ülke ve 113 limana gidecek tur, 930 kişili kapasitesi olan Viking Sun gemisi ile yapılacak.

İki yüzme havuzu, sekiz farklı restaurant, bar, spor salonu, sinema ve Nordik spa’nın bulunduğu geminin imkanları oldukça geniş.

Antarktika hariç tüm kıtalara gidecek olan gemi ilk olarak Atlantik okyanusunu geçip İzlanda, Grönland ve Kanada’da duracak. Sonrasında Bermuda Adaları’na ve Karayipler’e uğrayıp Fransız Polinezyası, Yeni Zelanda ve Avusturalya’ya doğru devam edecek. Pasifik Okyanus’undaki turu bittikten sonra Endonezya, Brunei, Malezya, Filipinler, Çin, Vietnam, Kamboçya, Tayland, Singapur, Sri Lanka ve Hindistan olmak üzere bir Asya Kıtası turu yapacak. Daha sonra rotasını Afrika Kıtası’na çevirip Umman, Ürdün ve Mısır gezisi yapacak. En son İtalya, Sunezya, İspanya ve Portekiz gibi Akdeniz ülkelerine gidecek ve 8 ayın sonunda Londra’ya geri dönüş yapacak.

Kişi başı 93.000 Dolar ödeyeceğiniz turun detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.