• Arama

ISAIA’nın CEO’sundan Erkek Modasının İncelikleri

Erkek Modası

Beymen’lerde exclusive olarak satılan ISAIA’nın CEO’su Gianluca Isaia, takım elbiseler ve erkek modasıyla ilgili ince ayrıntıları OGGUSTO’ya özel anlattı.

Erkek modasında ISAIA gerçekten uzun bir tarihe sahip… Bu yüzden, sizce erkek modasındaki en büyük değişiklik nedir?

Bence en büyük değişiklik, dünyanın her yerindeki erkeklerin nasıl giyindiklerine daha fazla dikkat etmeleridir hatta belki de daha önce hiç etmedikleri kadar.

Erkek modasının geleceğini nerede görüyorsunuz?

Erkekler artık giyimlerine daha dikkat ediyorlar, sadece işleri veya resmi durumlar için değil, aynı zamanda stillerini gündelik hayatlarına nasıl dahil edebileceklerine de bakıyorlar. Spor giyim kategorisi gerçekten patlıyor, bu tamamen terziliği sokak giyimiyle birleştirmekle alakalı.

Modern Türk erkeklerinin takım elbise seçimleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eğer ISAIA giyiyorlarsa, bence iyi bir seçim yapıyorlar.

Siz her zaman takım elbisenin altına parmak arası deri terlik giyiyorsunuz ve bu sizin için bir marka haline geldi. Bu yüzden sizce erkekler kendilerine özel tarzlarını yaratmak için ne yapmalı? 

Her zaman derim, harika bir tarz satın alamazsınız, o içinizden gelerek oluşturulmalı. ISAIA’da biz size kendi tarzınızı bulmanız için yardımcı oluruz fakat bu size sadece yol gösterebileceğimiz bir kılavuzdur.

Mükemmel şekilde ısmarlanmış bir takım elbise için olmazsa olmaz kurallar nelerdir?

En önemli şey uyumdur. Tabi ki ölçüm yapmak, en iyi uyumu sağlamanın yoludur ancak vücut tipiniz için en uygun silueti bulmak, hazır bir kıyafet olsa bile çok önemlidir. 

Erkeklere sabahları giyinirken verebileceğiniz en büyük tavsiye nedir?

Açıkçası her şeyden önce, kahve içmelerini öneririm! Çünkü insanın önce kendi bedeninde rahat olması gerektiğini düşünüyorum. Kendi içinizde rahat olduğunuzda giydiğiniz her şeyin 10 kat daha güzel görüneceğinden emin olun!

Ismarlanmış bir takım elbisede görünümü tamamlayan en önemli öğe nedir?

Özgüven!

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.