• Arama

212 Fotoğraf Festivali Başlıyor

İstanbul asıllı uluslararası kültür sanat dergisi 212 Magazine’nin Leica Camera Türkiye ve bomontiada işbirliğiyle, Jaguar sponsorluğunda düzenlediği 212 Fotoğraf Festivali, 11-13 Mayıs tarihleri arasında bomontiada’da gerçekleşecek.

Dünyaca ünlü Hollandalı fotoğrafçı Hellen van Meene’nin solo sergisine ev sahipliği yapacak festivalde, sergileriyle yer alan diğer isimler arasında perspektif sihirbazı Alman fotoğrafçı Julia Fullerton-Batten; İspanya’nın insan psikolojisini konu alan fotoğraflarıyla ünlü, sofistike fotoğrafçılarından Alicia Moneva; Doğu Avrupa’nın en başarılı fotoğraf inisiyatifi Eastreet yer alıyor.

Festivalde ayrıca çeşitli atölyeler, konuşmalar, portfolyo değerlendirmeleri ve Goethe Institut'un katkılarıyla gerçekleştirilen Photography on Film isimli bir film programı da sanatseverleri bekliyor.

Festival aynı zamanda Uluslararası 212 Fotoğraf Yarıması’na da ev sahipliği yapacak. 5000 Euro para ve bir Leica fotoğraf makinesi ödüllü yarışma ile fotoğraf severler bugüne kadar çektikleri fotoğrafların en iyilerini paylaşacak. Başkanlığını Hellen van Meene’nin üstlendiği yarışmanın jüri üyeleri arasında Julia Fullerton-Batten, Alicia Moneva, Tomasz Kulbowski, Ahmet Elhan, Pia Entenmann, Metin Gürsoy, Oscar Fuchs, Nafiz Karadere ve Çağla Saraç yer alıyor.

Jaguar sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte Jaguar E-PACE de 20 Mayıs’a kadar festival alanında sergilenecek.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.