• Arama

Yeni Jaguar I-Pace Ön Gösterimi Showroomlarda Devam Ediyor

01 Mart 2018 tarihinde canlı yayında dünya prömiyeri yapılan ve Türkiye’de 2018’in ikinci yarısı satışa sunulması planlanan Jaguar’ın elektrikli performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE’in ön gösterimi dünyada birçok ülkeden önce Türkiye’de yapıldı. 

jaguar I-pace

İTÜ Yüksek Gerilim Laboratuvarı’nda ön gösterimi gerçekleştirilen, Jaguar’ın tamamen elektrikli performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE’in ön gösterimi ise showroomlarda hala devam ediyor. 2018 yılının ikinci yarısında satışa sunulması planlanan Yeni Jaguar I-PACE, 24 Nisan – 1 Temmuz tarihleri arasında Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları’nda meraklıları ile tanışmayı bekliyor.

Ön Gösterim Takvimi

  • 14 Mayıs - 20 Mayıs                              Kosifler Oto Antalya
  • 21 Mayıs - 27 Mayıs                              Borusan Oto Adana - Mersin
  • 28 Mayıs - 03 Haziran                           Kosifler Oto Bostancı
  • 04 Haziran - 10 Haziran                        Borusan Oto Avcılar
  • 18 Haziran - 24 Haziran                        Teknik Oto Bursa
  • 25 Haziran - 01 Temmuz                       Borusan Oto Vadi

Yeni Jaguar I-PACE hakkında: 

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, 480 km’lik menzili, 4,8 saniyede 100 km’ye ulaşan performansı ile heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan, batarya teknolojisine sahip bir elektrikli araçtır. Yeni Jaguar I-PACE’in 90 kWh gücündeki bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden meydana gelir. Tasarımı ve son teknoloji termal yönetim sistemi, uzun ömrü ve sürdürülebilir maksimum gücü destekler. Yeni Jaguar I-PACE’te bulunan iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motor 400 bg güç ve 696 Nm tork üretir.

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.