• Arama

Tom Ford Soleil Summer 2018 Koleksiyonu

Tom Ford Soleil Summer 2018 koleksiyonu, ışıltılı gözler, nemli dudaklar ve yıl boyu süren bronz bir cilt için canlı renklerini sizlerle buluşturuyor. 

Tom Ford

Bu yeni koleksiyon bol güneşli, yaz mevsiminin yıl boyu sürdüğü ve günlerin kusursuzca birbirine karıştığı uzak adalara doğru sizi yolculuğa çıkarıyor. Serin dalgalar ve yemyeşil bitki örtüsü, aqua mavisiyla zümrüt yeşiline ilham verirken, egzotik flora ve güneşin parıltısı, Soleil görünümünün sıcaklığını vurguluyor. 

Tom Ford

Yeni teknolojilerle oluşturulmuş yeni koleksiyon, dermatologlar tarafından onaylı ürünleriyle de, makyaj çantalarında yerini almak için hazır. Koleksiyonun en dikkat çeken özelliği ise, fildişi ve altın kutusuyla kabartmalı Tom Ford logolu ambalaja sahip olması. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.