• Arama

Richard Mille, Ünlü Tenisçi Alexander Zverev ile Yeni Oyun Sahasında

Richard Mille, RM 67-02 ile ileri seviye her spor dalının zorlu koşullarının üstesinden gelebilecek yeni otomatik kalibre modelini sundu. Oldukça konforlu bir kayışa sahip olan RM 67-02, Richard Mille’in ürettiği yedinci kalibre olmakla birlikte, sadece 32 gram ağırlığıyla koleksiyonun en hafif otomatik saati.

richard mille

Richard Mille; ince, hafif, renkli, şık ve atletik RM 67-02 ile yeni otomatik kalibre saatini sundu. Atletizm dışında farklı spor alanlarında da bu otomatik kalibrenin yeteneklerini test etmek isteyen marka, marka dostlarına kendi ülkelerinin renklerinde RM 67-02’ler geliştirdi. Dünya sıralamasında üçüncü sırada yer alan tenisçi Alexander Zverev ile sınırlarını zorlayan yeni bir alana adım atan RM 67-02, üst üste hızlanmalarda Carbon TPT ve kırmızı Quartz TPT RM 67-02’nin dayanıklılığını test ederken, dünyanın farklı ülkelerindeki tenis kortları da doğal laboratuvarlara dönüşecek.

RM 67-02’nin benzersiz iki prototipi şu anda Formula 1 pistlerinde yarışıyor.

richard mille

Kayışının sunduğu konforun ve TPT kompozitleriyle imal edilen kasasının dayanıklılığının yanı sıra Richard Mille’in bu modeli, Grade 5 titanyum kadranından kolaylıkla seçilen her sporcunun ülkesinin bayrağını estetik kompozisyonlarla sunuyor. RM 67-02 kullanım zevkinin en üst düzeyde hissedilmesini sağlayabilmek için Richard Mille, bu saatlerde yeni ‘konforlu’ kayışını kullandı. Tamamen dikişsiz olan bu kayışlar, oldukça elastik ve kullanıcısına uyum sağlayarak her bileğin yapısına mükemmel bir şekilde oturuyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.