• Arama

Karl Lagerfeld x ModelCo Makyaj Koleksiyonu

Fendi ve Chanel koleksiyonlarının altına imzasını atarak moda dünyasında eşsiz isimlerinden biri haline gelen Karl Lagerfeld, bu sefer güzellik dünyasını sallamaya hazırlanıyor. Moda duayeni Lagerfeld, Shelley Sullivan tarafından kurulan Avustralya menşeili makyaj markası ModelCo ile işbirliği yaptı. “Işıldayan güzellik” temasını benimseyen ikili, ambalajlarından ürünlerin formüllerine kadar her şeyi ışıl ışıl olmak üzere tasarladı. 

“Her yaştan insanın seveceğini düşündüğümüz bir koleksiyon hazırladık,” diyen Lagerfeld, çıkacak koleksiyonun aynı zamanda çok da hareketli olacağını vurguladı. Dudak parlatıcılarının üzerinde bulunan ayna ve LED ışık temaya vurgu yaparken, ruj kapaklarını ve makyaj fırçalarını süsleyen ünlü modacının siluetinin koleksiyonu daha eğlenceli bir hale getirdiğini söyleyebiliriz.

Ürünlerle ilgili henüz çok fazla bir bilgiye sahip olmasak da, şimdilik koleksiyonun içinde mat ruj, dudak parlatıcısı, likit eyeliner, maskara, kaş kalemi ve jeli, toz aydınlatıcı ve makyaj fırçası olduğunu biliyoruz. 50 adet üründen oluşacak koleksiyon 14 Mayıs’ta görücüye çıkıyor. O büyük gün bizleri daha ne gibi sürprizler bekliyor hep birlikte göreceğiz! Karl Lagerfeld’in kendi sitesinden alabileceğiz ürünler sınırlı sayıda. Tükenmeden alın deriz.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.