• Arama

2018 Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü yaklaşırken aklınızda uzayıp giden bir hediye listesi mutlaka vardır. Hayatınızdaki en değerli kişiyi mutlu edebilmek, ona kendini özel hissettirmek konunun ana temasını oluştursa da hediye seçimi konusunda zor anlar yaşanabiliyor. Elbette klasikleşen belirli hediyeler daimi kurtarıcılık görevine üstlense de bu Anneler Günü biraz daha farklı tercihlere yönelmenin tam zamanı.

Seyahatsever Annelere

Seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seven anneler için yolculuk boyunca kendisine eşlik edecek hediyeler tercih etmelisiniz. Bu yeni bir valiz ya da seyahat sırasında dinlenmesine yardımcı olabilecek bir uyku bandı olabilir. Havaların ısınmasıyla birlikte planlar güney rotasına çevrildiyse deniz kenarında rahatlıkla kullanabileceği aksesuarlar veya güneş koruyucuları iyi alternatifler olacaktır.

Yoğun İş Temposunda Çalışan Annelere

Şehrin hızlı temposuna ayak uyduran, yoğun iş temposuna sahip anneler için ise hayatı biraz daha kolaylaştıracak ajandaları tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip ofis aksesuarlarını da mutlaka hediye listenize ekleyin. Yaratıcı ve pratik tasarımlar tercih ederek kalıpların dışında bir sürpriz yapın. 

Dekorasyona Önem Veren Annelere

Ev dekorasyonu her anne için önemli olduğu kadar keyifli bir alandır. Ufak bir hediye bile kalıcı ve unutulmaz bir etki yaratacaktır. Üstelik bu etki evin pek çok alanı için geçerli olduğundan hediye konusunda oldukça geniş bir seçim alanınız olacaktır. Eğer çok seçenekler arasında fazla risk almak istemezseniz salon ve mutfak eşyaları sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. 

Ekstra Bakımlı Annelere

Bakımına ekstra önem veren anneler için güzellik ürünlerine mutlaka göz atın. Makyaj setlerinden, özel kremlere kadar pek çok alternatifiniz olacaktır. Bu durumda tek bir ürün tercih edebilir ya da farklı özelliklere sahip ürünleri bir araya getirerek anneniz için kişiselleştirilmiş bir hediye yaratabilirsiniz.

Doğayla İç İçe Olan Annelere

Doğada vakit geçirmeyi seven ve doğal ürünler kullanan anneler içinse doğal taşlar hediye edilebilir. Aksesuardan ev dekorasyonuna kadar doğal parçaların hızlı yükselişi devam ediyor. Ancak hediye almadan önce doğal taşlar konusunda biraz araştırma yapmanızda fayda var. Doğru etkiye sahip taşları taşıdıkları özelliklere göre seçmelisiniz. Yine aynı şekilde doğadan ilham alan farklı kokulu mumlar ya da özel oda parfümleri de doğru bir seçim olacaktır. 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.