• Arama

De Grisogono Mücevherleri 25 Yaşında

Siyah pırlantaları ve vatos balığının derisini hammadde olarak mücevher dünyasına sokan, cüretkar renk buluşmalarını başaran, Cannes başta olmak üzere kırmızı halılı gecelerin vazgeçilmez ışıltısı De Grisogono 25. yaşını özle bir koleksiyonla kutluyor.

Toi & Moi

De Grisogono

Aslında tamamen hislerle dolu olan mücevherler, insanların birbirine bağlantısının mükemmel bir sembolü olmasının yanında koşulsuz bir bağlanmayı da ifade eder. Her kadının aşkları, arkadaşlıkları ve hayalleri arasındaki ilişkiden ilham alarak güçlü bir kişiliğe sahip olan TOI & MOI koleksiyonu, sonsuza kadar sizinle olmaya hazır. Her koşulda sizinle kolaylıkla uyum sağlayan koleksiyonun her bir parçası sizi büyülemek için tasarlanmış.
 

De Grisogono

De Grisogono

De Grisogono

Allegra

De Grisogono

De Grisogono’nun ilk ¨Fine Jewellery Koleksiyonu¨ olarak 2003’te doğan Allegra, eğlenceli, özgür ve güçlü tasarımlarıyla hayatı sembolize ediyor. Özgür ruhlu, güçlü, kendine güvenen ve tutkulu kadınlardan ilham alan Kreatif Direktör Fawaz Gruosi, ilk Allegra yüzüğünü kafasında bu düşüncelerle yarattı. Aynı zamanda onun için Allegra, en büyük kızı ve koleksiyonun da ilham perisiydi. 

¨Hayat onu kutlayabildiğiniz kadardır. Hayat Allegra’dır¨ 

 

Allegra Klasik

De Grisogono

İlk olarak estetik, ilhamın tükenmez bir kaynağı haline gelerek gittikçe ikonikleşti. İlk bakışta kalpleri kazanan bu zamansız zarafet, özgür ruhlu estetiğin özünü korurken sürekli olarak yeniden icat edildi. İşte bunlar, tam olarak ¨Allegra Klasik¨in tanımını oluşturdu.

Allegra Cruise

De Grisogono

Çok yönlü, canlı ve kolay takılabilir tasarımlarla Allegra Cruise, renkli bir dünyanın giriş kapısı. Tasarımlardaki karakterin güçlü kimliği, bol miktarda varyasyon çeşitliliği sağlamasıyla her tarzla ve ruhla uyum içinde. 

Allegra Glow

De Grisogono

Benzersiz parıltılarla ışıldamanın tam zamanı! Allegra’nın bu tasarımları, zamanla güzelleşen her şey gibi her zamankinden daha baştan çıkarıcı. Allegra Glow, altını çok farklı şekilde yorumlar ve cesur tasarımları herkesin aklını başından alır. De Grisogono, halkaları birbiri ardına geçirirken adeta çiçek gibi bir görüntü verdiği tasarımlarının özünde, kendi perspektifini korurken aslında bir perspektif değişikliğini de ustalıkla sunar. 

¨Beyninizi serbest bırakın! Güçlü olun! Ne kadar güzel ve mükemmel olduğunuzu düşündüğünüzde siz hangi Allegra’sınız?¨ 

Fine Jewelley Koleksiyonu

De Grisogono

Geçen 25 yılda Fawaz Gruosi’nin çok yönlü hayal dünyası, De Grisogono’nun mücevher ve saatlerine yön verdi. Şekiller, ışık, hacim ve zarafet, De Grisogono’nun her zaman temel kodlarını oluşturdu. Bu sene ise Fawaz Gruosi’nin hayallerini süsleyen üç yeni estetik: Millefoglie’nin sofistike katmanlaşması, Gaia’nın cömertliği ve Doppia’nın ilgi çekici heykelleri, her zamanki gibi eşsiz ve şaşırtıcı. 

Bu sene Fawaz Gruosi’nin hayallerini süsleyen üç yeni estetik; eşsiz, şaşırtıcı ve hiç olmadığı kadar baştan çıkarıcı

Millefoglie

De Grisogono

Milföy katları şeklindeki tasarımlarla akılları baştan alan De Grisogono, asil elmaslarla incecik katlar oluşturdu. Simetri ve asimetriği mükemmel bir şekilde harmanlayan tasarımlarda her motif hareketli ve birinin hareketi diğerini adeta dans etmeye sürüklüyor. 

De Grisogono

De Grisogono

Gaia

De Grisogono

Yarattığı eşsiz tasarımlar ve her gün kendini daha fazla aşmasıyla De Grisogono, bizi sürekli şaşırtıyor. Dünyanın en doğal şeklinden ilham alarak Gaia’yı yaratan Fawaz Gruosi’nin üstün yeteneği, tasarımlarında açıkça belli oluyor.

Doppia

De Grisogono,

İlgi çekici heykel materyelleri, kuartz ve berillerin büyüleyici güzelliklerini gözler önüne seriyor. Fawaz Gruosi, sarmal yapılarla oluşturduğu Doppia’da tam anlamıyla parmak, bilek ve kulaklardaki çift dönüşleri yeniden keşfediyor. 

Renklerin Melodisi

De Grisogono

¨Yaşam doğanın en güzel renklerinden oluşan bir melodidir¨ ilkesinden yola çıkan koleksiyon, Fawaz Gruosi’nin zengin bir kültürden gelen kökenleriyle beslenmiş hayal gücünden doğuyor. Sonsuz nüanslardan ve sonsuz bir renk paletinden oluşan ¨Renklerin Melodisi¨, dünyanın en sıra dışı yönlerini yakalayabilen olağanüstü bir duyarlılığı kapsıyor.

¨Yaşam doğanın en güzel renklerinden oluşan bir melodidir¨ 

 

De Grisogono

De Grisogono

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.