• Arama

Annabelle Wallis Panthère de Cartier’in Yüzü Oldu

Cartier’in ‘Panthère’ kadını, kendi ayakları üzerinde duran ve oldukça açık görüşlü Annabelle Wallis ile vücut buluyor. Dünyanın en kozmopolit kadınları arasında yer alan ünlü İngiliz oyuncu Annabelle Wallis, Panthère de Cartier’in saat ve mücevher elçisi oldu.

cartier panthere

Maison de Cartier ve ünlü İngiliz oyuncu Annabelle Wallis, Panthère de Cartier için yeni işbirliklerini açıkladılar. Maison de Cartier, oyuncunun ışıldayan cildi, mavi gözleri ve nazik duruşunun ardında çok güçlü bir karakter, cesur bir ruh ve kendini ifade etme tutkusu keşfetti; gelenekleri yıkarak hedeflerini hayata geçirmeye hazır bir panter ruhu.

cartier panthere

cartier panthere

cartier panthere

Önümüzdeki Haziran ayında lansmanı yapılacak olan ve Amerikalı yönetmen Cass Bird’in Kaliforniya esintileriyle çektiği dijital kampanyada Panthère de Cartier saatine hayat verecek olan Annabelle Wallis: 

¨Panthère de Cartier, bir kadın olarak bana ilham veren güçleri ve enerjiyi yansıtıyor.¨

cartier panthere

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.