• Arama

Chopard Happy Sport 25. Yılını Kutluyor

1976 senesinde Chopard tasarımcısı Ronald Kurowski Almanya’daki Black Forest’ta yürürken bir şelale ile karşılaşır ve bir aydınlanma deneyimi yaşar. Şelaleden sıçrayan damlaların yarattığı ışık yansımasından büyülenen Kurowski, bu etkiyi mücevherlerde de yaratmanın bir yolunu bulmak ister. Elmasların ışığı yakalamak için hareket etmesi gerektiğini keşfeder; elmasları altın bezeller içine ve onları da özgürce hareket edebilmeleri için iki safir kristalin arasına yerleştirir. Happy Diamonds konsepti de böylece doğmuş olur.

1993

2003

2010

“Eğlenceli, bağımsız, muzip ve son derece modern Happy Sport, bugüne kadar çıkan yüzlerce modeli ile saatçilik ve mücevherin eşsiz buluşmasını temsil ediyor.”

İlk başta erkek saatleri tasarımlarında kullanılan Happy Diamonds, 1993 senesinde kadınlar için Happy Sport saatleri ile hayat bulur. Chopard eşbaşkanı Caroline Scheufele tarafından tasarlanan bu büyüleyici saat bir kural yıkıcı olarak tarihe geçmeyi başarır. Eğlenceli, bağımsız, muzip ve son derece modern Happy Sport, bugüne kadar çıkan yüzlerce modeli ile saatçilik ve mücevherin eşsiz buluşmasını temsil ediyor.

Happy Fish

Happy Palm

Happy Snowflakes

25. Yıl Özel Modeli

Happy Sport, 25. yılını yeni bir modelle taçlandırıyor. Çok yönlü stilinin repertuarı, kendi kendine hareket rüzgarının gücü ile zenginleştirildi. 09.01-C, 300 mm kasası için dört alternatif üretildi; mavi kadran ve mücevher bezeli çelik kasa, pembe kadran ve çelik 18K pembe altın kasa, beyaz kadran 18 K pembe altın kasa ve beyaz kadran ve mücevher bezeli 18 K pembe altın kasa.

İnci dokusu hissi veren aligatör kayışıları da kasalarının renk seçenekleri ile uyumlu olacak şekilde pastel tonlarda tasarlanan yeni nesil Happy Sport modelleri, elmasla kristalin muazzam dansını ustalıkla yansıtıyor. 

Yaratıcılığın Yeni Formu: Oval Kasa

“Bu yeni Happy Sport modelinin oval kasası, proporsiyonların yeniden yorumlanması ile hayat buldu.”

Happy Diamonds ile köklenip Happy Sport’un doğmasını sağlayan öngörülemez tavır, yaratıcılık için yeni bir yolu ve dolayısıyla modeli beraberinde getirdi: Happy Sport Oval. Bu yeni Happy Sport modelinin oval kasası, proporsiyonların yeniden yorumlanması ile hayat buldu. Saat 12 ve 6 noktalarında incelen bezel, 3 ve 9 noktaları için daha cömert davranmış; bu da saatin bileği kavrayışına yeni bir soluk getirmiş.

18 K pembe altın bezeli ve aligatör derisi kayışı ile Happy Sport Oval kraliyet mavisinden koyu laciverte uzanan bir renk paleti sunarken pembe modelin safirler işli bezeli iki elmasa, iki pembe safire ve üç yakuta ev sahipliği yapıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.